Суд скасував рішення мерії. Одесити відстоюють аеродром «Шкільний»

Незвичайною подією ознаменувалося сьогодні чергове засідання Приморського суду м. Одеси.

Суддя Бойчук Андрій Юрійович задовольнив позов членів територіальної громади — підприємців ринку «Успіх» проти Одеської міської ради та ТОВ «Район «Успішний», яке виступало в суді третьою стороною, а також, скасував рішення міськради, якими було надано дозволи на розробку проектів землеустрою під ринком.

бойчук2

суд успех

Нагадаємо, Одеська міська рада надала дозвіл, а потім передала земельні ділянки під ринком «Успіх» разом з торгівельними павільонами та працюючими там людьми, які побудували павільони за власний кошт, під забудову.

Зазначимо, що весь час, поки проходили судові засідання, на підприємців чинився тиск зі сторони адміністрації ринку як фізичний, так і матеріальний. Зокрема, деяким підприємцям, виключили електроенергію та вимагали додаткову орендну сплату. Але незважаючи на це, людям вдалося згуртуватися, та відстояти свої права у суді.

Як раніше повідомлялося, у 2017 році було спробовано захватити територію військового аеродрому «Шкільний», який є стратегічно важливим об’єктом для України. А напередодні, журналістом «Громадське слідство» було опубліковане розслідування, з суті якого стало зрозумілим, що посадовими особами міськради вживаються дії по відчудженню земельних ділянок як самого аеродрому, так і територій навколо нього, задля подальшої забудови її житловими будинками. Серед цих територій виявилися і земельні ділянки, на яких розташований ринок «Успіх», після чого підприємців почали виганяти з їхніх торгівельних павільонів.

Сьогоднішнє доленосне рішення суду не дасть можливості бізнес-партнерам міського голови, з легкої руки якого й відбуваються протиправні дії одеської мерії, остаточно забудувати ці території.

 

comments powered by HyperComments
Суд скасував рішення мерії. Одесити відстоюють аеродром «Шкільний» - Останні новини Сум
2018-06-02 00:00:32
[…] Источник […]