Нардеп просить перевести до Києва справу по нападу на свого помічника

img_6949_id20319_650x410_id27343_650x410_13_650x410

Голова партії «Народний Рух України» депутат Віктор Кривенко звернувся до генпрокурора Юрія Луценка та до керівника МВС України Арсена Авакова з проханням розслідувати кримінальне провадження відносно нападу на його помічника Аліни Радченко.

Відповідне звернення опубліковала на своїй сторінці у Фейсбуці Аліна Радченко.

У депутатському зверенні Віктор Кривенко зазначив, що вважає мотивом нападу активну громадянську позицію Радченко та відверту критику мера Одеси Генадія Труханова. А у зв’язку з тим, що прокуратура та слідчі не зацікавлені у об’єктивному розслідуванні срави з певних причин, нардеп попросив генпрокурора перевести справу до більш компетентних слідчих у слідчому підрозділі вищого рівня.

«З огляду на останні події. Напади на активістів в Одесі. Наразі на 6-ьох людей, які активно виступають проти одеської влади, скоєні напади. Депутатське звернення до генпрокурора Ю.Луценка і аналогічне до керівника МВС А. Авакова. Минув рік з дня нападу на мене. У кримінальній справі є прізвища, псевдо, адреси посередника і виконавця злочину. Вказана сума, яка заплачена посередником виконавцю. Злочинців не допитано, не затримано, не оголошено у розшук. У зверненні також прохання змінити підслідність справи, тобто до Києва«, — написала активістка.

comments powered by HyperComments