НАБУ завершило слідчі дії по справі розкрадання морського торгівельного флоту

original

Національне антикорупційне бюро заявляє про завершення досудового розслідування за фактом відчуження морських торгівельних суден в Міністерства інфраструктури за заниженими цінами.

Як повідомляє прес-служба бюро, детективи НАБУ повідомили про завершення слідчих дій підозрюваним та їх захисникам та відкрили матеріали справи для ознайомлення.

За даними слідства, екс-президент ПрАТ СК «Сі Трайдент» (100% акцій належать державі) спільно з колишнім директором компанії «Zealand Holdings Inc.» та іншими службовими особами Мінінфраструктури із порушенням вимог низки Законів України впродовж 2012 року продали за заниженими цінами чотири морські торговельні судна, передані Міністерством транспорту України як внесок до статутного фонду АСХК «Сі Трайдент».
За висновками НАБУ збитки державі склали понад 219 млн грн.

Розслідування у справі детективи НАБУ розпочали в 2015 році. У січні 2018-го колишньому президенту «Сі Трайдент» повідомлено про підозру в злочині за статтею 191 Кримінального кодексу – привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. Керівника підприємства тоді ж взяли під варту.

Після завершення процесу буде складений обвинувальний акт для подальшого скерування до суду.

comments powered by HyperComments
НАБУ завершило слідчі дії по справі розкрадання морського торгівельного флоту – НАБУшник
2018-07-30 17:01:43
[…] НАБУ завершило слідчі дії по справі розкрадання морського торгівельного флоту | Информационная Волна […]