Назад у 90-ті: в Одесі невідомі спробували захватити приватне підприємство

Сьогодні вранці до Хмельницького відділення поліції надійшло повідомлення про те, що на територію приватного підприємства на вулиці Боровського увірвалися озброєні люди у камуфляжі та масках, побили охорону та перешкоджають роботі підприємства. На місце інциденту виїхала поліція та слідчо-оперативна группа.

Як повідомляє прес-служба поліції, збройний конфлікт пов’язаний з  майновим спором між особами, які вважають себе власниками розташованих на території підприємства об’єктів. Одна зі сторін скористалася послугами приватної охоронної фірми, зареєстрованої у іншому місті України. У них було вилучено зброю, газові балончики та предмети, схожі на світлошумові гранати.

ahvat128072018

ahva3t28072018

Відомості за вказаним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 4 статті 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України.

Зараз тривають слідчі дії.

Нагадаємо, 29 жовтня, в Одесі невідомі у масках увірвалися на територію воєнного аєродрому «Одеса-Шкільний», який знаходиться у власності Міністерства оборони, та спробували захватити частину території.

comments powered by HyperComments