Державний авіаційний завод в Одесі розвивається всупереч забудові приватних бізнес-структур

ДП «Одеський авіаційний завод», що входить до складу «Укроборонпрому», разом із американською компанією Aviastar Invest Corp та DISTAR CZ a.s. з Чехії, досягли домовленості про початок кооперації з розробки та виробництва літаків в Україні.

Про це повідомляє прес-служба «Укроборонпрому».

Також підприємства домовились про створення міжнародного Регіонального Сервісного Центру для проведення поточного і капітального ремонту літаків і вертольотів, а також запровадження ряду процедур і процесів у контексті організації навчання курсантів і пілотів за діючими програмами НАТО.

«Міжнародне співробітництво у сфері авіабудування – це основа для розвитку українських авіапідприємств. Україна є однією з небагатьох країн у світі, яка може створювати літаки, і наша задача – об‘єднати українські конструкторські та виробничі потужності із сучасною західною авіонікою. Це дозволить ефективно інтегрувати українське авіабудування у загальносвітову систему», – підкреслив Олександр Пащенко, Заступник генерального директора ДК «Укроборонпром» з авіабудування.

Зазначимо, що територія авіаційного заводу межує з воєнним аеродромом «Одеса-Шкільний». Як відомо, 90 га земель аеродрому, а також землі навколо, було викрадено у Міністерства оборони та передано для житлової забудови бізнес-структурам друзів одеського міського голови. У зв’зку з чим постало питання подальшого функіонування авіаційного заводу в Одесі. До того ж , приблизно рік тому пройшов слух, що завод навіть намагалися збанкротувати. Але, як бачимо, поки що, завод продовжує  працювати та розвиватися.

 

comments powered by HyperComments