Нардеп просить перевести до Києва справу по нападу на свого помічника

Голова партії «Народний Рух України» депутат Віктор Кривенко звернувся до генпрокурора Юрія Луценка та до керівника МВС України Арсена Авакова з проханням розслідувати кримінальне провадження відносно нападу на його помічника Аліни Радченко.

Відповідне звернення опубліковала на своїй сторінці у Фейсбуці Аліна Радченко.

У депутатському зверенні Віктор Кривенко зазначив, що вважає мотивом нападу активну громадянську позицію Радченко та відверту критику мера Одеси Генадія Труханова. А у зв’язку з тим, що прокуратура та слідчі не зацікавлені у об’єктивному розслідуванні срави з певних причин, нардеп попросив генпрокурора перевести справу до більш компетентних слідчих у слідчому підрозділі вищого рівня.

«З огляду на останні події. Напади на активістів в Одесі. Наразі на 6-ьох людей, які активно виступають проти одеської влади, скоєні напади. Депутатське звернення до генпрокурора Ю.Луценка і аналогічне до керівника МВС А. Авакова. Минув рік з дня нападу на мене. У кримінальній справі є прізвища, псевдо, адреси посередника і виконавця злочину. Вказана сума, яка заплачена посередником виконавцю. Злочинців не допитано, не затримано, не оголошено у розшук. У зверненні також прохання змінити підслідність справи, тобто до Києва«, — написала активістка.

Аліна Радченко
Аліна Радченко

З огляду на останні події. Напади на активістів в Одесі. Наразі на 6-ьох людей, які активно виступають проти одеської влади, скоєні напади. Депутатське звернення до генпрокурора Ю.Луценка і...

comments powered by HyperComments