Одеський політик про безвіз, Холодницького та тінь Шокіна (відео)

Голова одеського осередку партії «Народний Рух України» Михайло Кузаконь звернувся до українців та нагадав, що однією з основних вимог отримання безвізу для України було створення антикорупційної прокуратури.

Однак, у особі очільника САП Назара Холодницького суспільство отримало зовсім не те, чого потребувало. Це повинно підштовхнути людей задуматись, а чи насправді ставленик «динозавра» системної корупції  генпрокурора Шокіна Назар Холодницький відповідає тим вимогам, які потребує в нього ця відповідальна посада.

Як вважає голова одеського осередку «НРУ», після «акваріумного» скандалу, Холодницький повинен сидіти на лавці підсудних поряд з труханівським мафіозним кланом. Нагадаємо, що у кабінеті очільника САП було встановлено прослушку. Частина оприлюднених розмов Холодницького стосувалася «справи Краяну» та мера Одеси Генадія Труханова.

«Без потужної підтримки суспільства ані НАБУ, ані інші антикорупційні органи не зможуть нічого суттєво змінити в країні. Велика 40 мільйонна країна стала заручником цієї вщент прогнилої системи, тому що суспільство не тисне на владу та не вимагає відповідальності. Зовсім не важливо, хто буде представляти інтереси українського суспільства при владі. Справа не у прізвищах. Суспільство повинно навчитися усувати від влади за недоброчесність. Саме відповідальність влади — це наші мери та президенти, оце їхні прізвища. Такі як Холодницький зневірюють суспільство, знищуючи його, дискредитують нашу країну перед цивілізованим світом», — зазначив Михайло Кузаконь.

comments powered by HyperComments