Історія «Успіху» або земля з рабами від Труханова (розслідування)

mbWinNkp6rz4Mfe7UsXhbz76qyEGLvCPnhUd9ovD

Кажуть, що людина дуже швидко пристосовується до хорошого, але до поганого вона теж здатна пристосуватися та, навіть, навчитися сприймати його як звичайне. Так, наприклад, одесити вже давно призвичаїлися до злочинних дій міської влади під керівництвом підслідного мера. Тут можна навести дуже багато прикладів того, що які б дії не провадила влада під керівництвом Труханова, все одно виходить гра в наперстки із довірливию громадою. Саме у таку гру й були втягнуті підприємці ринку «Успіх», про який піде мова далі.

Наприкінці 90-х років в Одесі між вулицями Інглезі та Небесної сотні почав своє існування авторинок «Успіх», на території якого підприємці  побудували за власні кошти торгівельні павільони, розраховуючи на тривале ведення бізнесу. Слід зазначити, що за 20 років існування «Успіх» набув статусу одного з самих великих підприємств міста, забепечуючи роботою більш ніж 1000 осіб.

Однак, коли у мерське крісло посів Генадій Труханов ринок набув серьозних проблем, аж до загрози повного знищення. Справа у тому, що земля під ринком виявилася доволі ласим шматком для бізнес-структур «славно звісного» Володимира Галантерніка, пов’язаних з мером Одеси. Саме з цього моменту будь-яким  законним діям тодішньої адміністрації ринку зі сторони влади почали чинитися постійні перешкоди та множитися позови та обвинувачення у несплаті податків й самовільному захопленні та забудові земель під авторинком.

Подробиці того, як міська влада Одеси зіграла із людьми у наперстки та віддала їх, як рабів, разом з їхнім майном у приватні руки, а також як міськрада успішно практикує вивід комунальної власності у приватну за допомогою  так званої «туалетної схеми», за якою під невелику та тимчасову споруду виділяється набагато більша ділянка землі, описав  у своєму розслідуванні адвокат Артем Карташов, який представляє інтереси підприємців ринку «Успіх» у суді:

https://enigma.ua/articles/istoriya_uspikhu_abo_zemlya_z_rabami_vid_trukhanova


comments powered by HyperComments