Судді Малиновського суду Одеси, який стріляв у детективів НАБУ, продовжили термін домашнього арешту

picturepicture_15179356985265068211748_65889

Заводський районний суд міста Миколаєва продовжив дію запобіжних заходів обвинуваченим суддям Малиновського районного суду м. Одеси.

Про це повідомляє прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

17 жовтня, під час розгляду по суті обвинувального акту у кримінальному провадженні за обвинуваченням судді Малиновського районного суду м. Одеси Бурана О.М. за ознаками злочинів, передбачених ч.4 ст.368, ч.1 ст.345 КК України та Селіхова А.В. за ч.5 ст.27, ч.4 ст.368 КК України продовжено дію запобіжних заходів обвинуваченим у вигляді домашнього арешту з покладенням обов’язків, передбачених п. 5 ст. 194 КПК України.

На даний час судовий розгляд триває – судом досліджуються докази, зафіксовані на носіях інформації з відеозаписами, здобутими в ході проведення негласних (слідчих) розшукових дій.

Наступне судове засідання призначено на 5 грудня 2018 року, участь в ньому прийме старший групи прокурорів у кримінальному провадженні.

Нагадаємо, детективи Національного антикорупційного бюро прийшли до Олексія Бурана з санкціонованим обшуком 29 березня 2016 року  у рамках досудового розслідування за фактом отримання неправомірної вигоди у розмірі 500 тис. гривень (ч.4 ст.368 УК Украиїни). Тоді суддя відкрив вогонь з вогнепальної зброї та, скориставшись імунітетом, втік.

А через декілька днів він був затриманий в будівлі Верховної Ради України, де з трибуни спробував виправдати свої дії, заявляючи, що до його помешкання увірвалися невідомі з невідповідно оформленими документами. Він повідомив, що прийняв їх за грабителів та почав стрілянину.

На термін, поки будуть проходити слідчі дії, суд відправив Бурана під домашній арешт з обов’язковим носінням браслету.

САП подала клопотання про продовження терміну утримання під охороною. Як пояснив прокурор САП Тарас Щербай, інкриміновані Олексію Бурану злочини караються позбавленням волі на термін від 8 до 12 років. А оскільки ризик не зменшивася, пом’якшувати запобіжний захід не можна.

6 лютого 2018 року, Заводскій райсуд Миколаїва розглянув клопотання САП про продовження запобіжного заходу судді Малиновського суду Одеси Олексія Бурана.

 

Нагадаємо, 22 жовтня, Верховний суд відмовив прокурорам САП у задоволенні клопотання щодо перенесення розгляду справи мера Одеси Геннадія Труханова з Малиновського суду Одеси до суду в Києві. 

3 жовтня, прокурори САП вручили вісьми підозрюваним, серед яких мер Одеси Генадій Труханов, обвинувальний акт стосовно справи заводу «Краян». Даний обвинувальний акт був скерований до Малиновського районного суду Одеси.

comments powered by HyperComments
Судді Малиновського суду Одеси, який стріляв у детективів НАБУ, продовжили термін домашнього арешту – НАБУшник
2018-10-24 11:42:48
[…] Источник […]
Судді Малиновського суду Одеси, який стріляв у детективів НАБУ, продовжили термін домашнього арешту
2018-10-24 11:43:46
[…] Источник […]
Судді Малиновського суду Одеси, який стріляв у детективів НАБУ, продовжили термін домашнього арешту – Киевская Новостная Группа
2018-10-24 11:44:52
[…] Источник […]