В одеській школі №106 відкрили меморіальну дошку загиблому розвіднику

Меморіальну дошку бійцю-розвіднику 10 окремого мотопехотного батальону 59 окремої мотопіхотної бригади ЗСУ Миколі Руденко відкрили у середу, 17 жовтня, на 14 ст. В.Фонтану на стіні школи № 106, в якій вчився військовий.

Рівно рік пройшов з моменту, як Микола Руденко (позивний Рудий) загинув під час виконання бойового завдання біля села Павлопіля Донецької області. Вийшовши на нейтральну смугу, Микола зі своїм напарником прямували у бік ворога, як раптово пролунав вибух.

На заході були присутні рідні, друзі та вчителі загиблого військового. Саме вони за спільний кошт встановили на стіні школи табличку з іменнем Миколи Руденка.

Як зазначили друзі військового, Микола залишився в їхній пам’яті енергійною та дуже позитивною людиною.

«Микола, при знайомстві, одразу вразив мене своєю ерудованістю, шляхетністю та вихованістю, знанням історії України. Він зі своім напарником Романом часто заходили до нас на позицію. Ми часто спілкувалися. А коли я приходив на базу розвідників, Коля завжди в першу чергу робив мені каву. ДІї його були дуже професійні, хоча він не був професійним військовим«, — розповів сержант 59 окремої мотопіхотної бригади Сергій Гуцалюк.

У загиблого військового залишилися батьки та двоє дітей.

рудик4рудик3рудик5рудик8рудик2рудик7

 

comments powered by HyperComments