Друга Труханова залишили у СІЗО

Апеляційний суд Одеси залишив під арештом вірогідного організатора нападу на громадську діячку Аліну Радченко.

Суд відхилив клопотання адвокатів нападника Палютіна про змінення йому запобіжного заходу на більш м’який.  Адвокати наполягали на домашньому арешті.

Палютін Віталій Миколайович — один з трьох нещодавно затриманих нападників. Двом з них слідчий клопотав дати особисте зобов’язання. Оскільки вони вважаються виконавцями, їх відпустили. А от Палютин, як вірогідний організатор, отримав 60 діб перебування у СІЗО.

Цікавим фактом є те, що потерпіла Аліна Радченко не отримала жодного повідомлення ані про затримання нападників, ані про те, що організатор нападу Палютін вже встиг подати апеляційну скаргу до суду.

Палютіна можна побачити на фото в обіймах з підсудним, але досі діючим міським головою Генадієм Трухановим.

Також відомо, що він є другом колишнього начальника міліції Одеси В. Босенко, який, за дивним (або ні) збігом обставин є начальником служби безпеки ще одного  персонажа — Володимира Галантерника -відомого в Одесі представника російської мафіозної структури, який контролює більш ніж половину міста

До того ж, рік тому Босенко був координатором так званих тітушек при захопленні земельної ділянки воєнного аеродрому «Одеса-Шкільний» на користь того самого Галантерніка.

Також відомо, що Палютін та Босенко можуть бути причетними до нападів на інших людей.

Нагадаємо, більше року тому в Одесі було скоєно напад на громадську активістку Аліну Подолянку, що брала участь у багатьох протестних акціях проти Генадія Труханова. ЇЇ було зухвало побито серед дня у центрі міста. Місцеві слідчі розслідували цей злочин, як спробу пограбування. 

Пройшов рік, а справу так і не було розслідувано, аж ось, раптово злочинці були затримані.