Одесити у Порошенка вимагають поставити Труханова на місце

Одесити звернулися до президента с вимогою нейтралізувати головного корупціонера Одеси Труханова, який навіть в умовах воєнного стану продовжує зухвало грабувати місто зі своїми поплічниками.

Текст звернення опублікувала на своїй сторінці у Фейсбуці одеситка Наталя Невинська.

«Сьогодні, у міжнародний день боротьби з корупцією, в умовах воєнного стану, ми закликаємо Вас, як гаранта Конституції та конституційних прав, як головнокоманувача, як президента України, нейтралізувати ворогів Одеси та України, які засіли у будівлі Одеської міської ради!!», — написано у зверненні..

«Пішов другий тиждень, як в Одесі запровджено воєнний стан. Його введення пов’язано із можливістю вторгнення військ РФ на територію України. Дуже прикро, але одесити живуть в таких умовах, починаючи з дня приходу до влади теперішнього мера та його поплічників. Сьогодні ЗСУ захищають суверенітет та територіальну цілісність України. В цей час одесити змушені протистояти внутрішньому ворогові, який грабує Одесу, краде землю громади, зневажає конституційні права громадян, тим самим пидігрує сусідній державі-агресору», — додали одестити.

Наприкінці, представники громади закликали Порошенка не підігрувати бандитам, нагадавши, що попереду президентські вибори. 

comments powered by HyperComments