Одеський громадський діяч порівняв місцеву владу з гойдалкою без ручки

Нещодавно усі одеські ЗМІ рясніли повідомленнями про неонові гойдалки, за допомогою яких одеська влада вкотре «кинула» громадян  більш ніж на 4 мильйони бюджетних коштів. 

Аж ось, як повідомляє одеський громадський діяч Сергій Стерненко, вчора ввечорі у однієї з гойдалок відламалася ручка.

Раніше журналістів дуже зацікавило, як таку дорогоцінну красу влада змогла залишити посеред історичного центру міста, прямо на Грецькій площі? Виявилося, що було складно, але місцева влада впоралась. 

«Журналісти почали цікавитись цим естетичним непорозумінням, і з‘ясували, що воно обійшлось мешканцям міста у 4.77 мільйони гривень. В самій же міській раді зазначили, що ціна така висока, бо гойдалки мандрували до нас аж з Австралії і розмитнити їх змогли тільки за 2 місяці. Все було складно і дуже непросто, але вони впорались», — написав Сергій Стерненко.

Але, за декілька років співіснування з даною місцевою владою, журналісти звикли недовіряти словам чиновників та перевірили інформацію.

«Журналісти з‘ясували, що насправді 4 світлодіодні гойдалки вироблені були зовсім не в Австралії. Фірма «Айра» зробила їх в російському Санкт-Петербурзі. І одеські чиновники сміливо придбали їх у росіян», — повідомив громадський активіст.

Доречі, самі гойдалки обійшлися місту лише у 316 тисяч гривень. А от решта коштів пішла саме на встановлення цього неонового неподобства.

«Тут немає моралі. 
Просто влада сьогодні в Одесі — ось така гойдалка. Некрасива, російського виробництва, псує вигляд міста, зі зламаною ручкою і обходиться нам занадто дорого», — підсумував Стерненко.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2309566605986342&set=a.1421231108153234&type=3&theater
comments powered by HyperComments
Одеський громадський діяч порівняв місцеву владу з гойдалкою без ручки - Новини Чернівців
2018-12-14 12:53:11
[…] Источник […]
Одеський громадський діяч порівняв місцеву владу з гойдалкою без ручки - Новости Донецка
2018-12-14 13:06:41
[…] Источник […]
Одеський громадський діяч порівняв місцеву владу з гойдалкою без ручки - Новини Тернополя
2018-12-14 13:09:33
[…] Источник […]