Поліція чи міліція: в Одесі побили людей та завели на них абсурдні кримінальні справи

Активісту одеського осередку «Автомайдану» Олегу Кожушняку  на акції протесту проти скандальної забудови у зеленій зоні Меморіалу  411-ої берегової батареї  розбили носа і заходились «шити» абсурдну кримінальну справу, нібито, за напад на поліцейського.

25 грудня, одесити вийшли на акцію проти незаконного будівництва скандального «догтауну» — спортивного центру для дресирування собак у зеленій зоні парку, який є власністю громади.

Справа в тім, що протруханівська депутатка Ірина Єсинович, відома носінням георгієвської стрічки, підтримкою псевдореспублік та тиканням середніх пальців у мерії журналістам, жадає зробити на території парку комерційний проект за кошти платників податків. І вже уповні розпочала будівництво: ділянку обгородили парканом, навезли цементу і піску та почали рити траншеї.

Тому активісти одеських осередків «Автомайдану», «Нацкорпусу», «Правогосектору», «Вуличного фронту» вийшли, аби не дати владі вкрасти 1,5 га землі громади та демонтували огорожу. В ході протесту між ними та поліцейськими зав’язалася бійка. Спецпризначенці із застосуванням грубої сили та побиттям кийками «спакували»  і доставили до райвідділку лідера «Вуличного фронту» Дем’яна Ганула, лідера «Автомайдану» Віталія Устименка та активіста «Автомайдану» Олега Кожушняка.

Двом пришили дрібне хуліганство та злісну непокору, а останньому планують впаяти кримінальну статтю, нібито, за напад на поліцейського. А на загал, одеська поліція кілька разів змінювала причини затримання: то хлопці плювали у поліцейських, то стукали по шоломах, то злісно їх били і злісно не скорялися. Словом, обирайте що вам більше подобається. Хоча все було трохи інакше: копи просто розбили носа Кожушняку і вирішили інкримінувати напад на поліцейського. Ну, а чому ні?

«Одеська поліція під керівництвом Івана Іщенка на Дмитра Оверченка сьогодні вкотре пробила дно. Просто чемпіони якісь. І тут вже навіть не про їхнє вірне служіння олігархічно-промисловій групі Труханова -Галантерника. Вони додумались інкримінувати активісту «Автомайдану» Олегу Кожушняку напад на поліцейського!Олегу, людині, яка навіть із конченою тітушнею намагається говорити і апелювати до найвищих людських цінностей! Людині, яка до останнього залишається максимально дипломатичною навіть в найдикіших умовах — шиють кримінальну статтю. Завтра Олегу вручатимуть підозру. Від завтра у нас почнеться новий цікавий процес і ми, як завжди, житимемо в судах», — прокоментував лідер«Автомайдану» Віталій Устименко.

Себто, вкотре одеська поліція продемонструвала, що самовіддано захищає бізнес Галантерника і Труханова, саджає активістів і будує «одеську бандитську республіку», не ховаючись і гребуючи законністю, логікою і здоровим глуздом.
В Одесі на акції проти забудови Меморіалу 411 батареї поліцейські побили людей та завели на них абсурдні кримінальні справи - Новини Херсону
2018-12-25 23:06:56
[…] Источник […]
В Одесі на акції проти забудови Меморіалу 411 батареї поліцейські побили людей та завели на них абсурдні кримінальні справи - Новини Ужгород
2018-12-25 23:14:47
[…] Источник […]
Поліція чи міліція: в Одесі побили людей та завели на них абсурдні кримінальні справи — Antikor
2018-12-26 00:51:05
[…] Источник […]
Поліція чи міліція: в Одесі побили людей та завели на них абсурдні кримінальні справи - Новини Івано-Франківська
2018-12-26 00:52:10
[…] Источник […]
Поліція чи міліція: в Одесі побили людей та завели на них абсурдні кримінальні справи - Новини Полтави
2018-12-26 00:55:16
[…] Источник […]
Поліція чи міліція: в Одесі побили людей та завели на них абсурдні кримінальні справи - Новини Черкас
2018-12-26 01:06:16
[…] Источник […]
Поліція чи міліція: в Одесі побили людей та завели на них абсурдні кримінальні справи – Аркадия NEWS
2018-12-26 11:22:50
[…] Источник […]