На президентських виборах партію «Народний Рух України» представлятиме Віктор Кривенко

Партія «Народний Рух України» висунула кандидатом у президенти України позафракційного народного депутата Віктора Кривенка.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

На з’їзді «Народного Руху України», який відбувся 9 січня, його обрали головою партії на наступні 2 роки, а також затвердили у кандидати на посаду президента України.

«Дякую за довіру та оцінку нашої роботи! Матиму честь представляти нашу Легендарну партію на президентських виборах. Ми готові тримати удар і відстоювати УКРАЇНСЬКУ УКРАЇНУ!», — написав депутат.

Також він повідомив, про відсутність будь-яких спонсорів на президентських перегонах та оголосив збір коштів на офіційний внесок у розмірі 2,5 млн. гривень.

«Ми не маємо спонсорів-мільярдерів, але маємо багато справжніх українців, які вірять в краще майбутнє для себе і своєї держави! 
Тепер маємо зібрати кошти на офіційний внесок. Сума велика — 2,5 млн.грн. Тому звертаюсь до кожного свідомого українця і запрошую кожного долучитись будь-якою сумою, яка прийнятна для Вас. 
Для мене і для партії ваш особистий внесок означає більше ніж факт фінансової підтримки, це інвестиція в формування про-українського політикуму. І ми зробимо все, щоб виправдати Вашу довіру!», — повідомив Віктор Кривенко.

Нагадаємо, Віктор Кривенко вперше став депутатом у 2014 році від партії  «Самопоміч», з якої його виключили за пдітримку закону про децентралізацію.  А згодом, у 2016 році він став членом фракції БПП, яку невдовзі залишив за власним бажанням. Наразі він є позафракційним депутатом.

У 2017 році вперше очолив партію «Народниу Рух України».

https://www.facebook.com/viktor.kryvenko.1/posts/2274005102874404
comments powered by HyperComments