НАБУ притягнуло понад 140 осіб до кримінальної відповідальності за 2018 рік (відео)

Національне антикорупційне бюро України оприлюднило відео, де перерахувало свої здобутки за минулий рік і наголосило на планах на 2019 рік.

Так, за 2018 рік НАБУ сприяло притягненню понад 140 осіб до кримінальної відповідальності і розслідуванню злочинів понад 130 осіб. Національне антикорупційне бюро також викрило та розслідувало масштабні корупційні схеми на бронетанковому заводі  — ДП «ЛБТЗ», Східному гірничо-збагачувальному комбінаті — ДП «СХІД ГЗК» та Адміністрації морських портів України –ДП «АМПУ». Ці справи вже в суді.

НАБУ також оприлюднило, що за його ініціативи 70 збиткових державних угодна 5 мільярдів гривень за ініціативи суд визнав недійсними. Окрім того, припинено розкрадання газу на 1, 4 мільярд гривень на Новояворівській та Навороздольській ТЕЦ.  Завдяки НАБУ у комунальну власність передано будівлю для внутрішньо переміщених сімей із дітьми.

«Серед причетних до корупції: народні депутати, судді, топ-чиновники, правоохоронці. Нас намагалися зробити залежними, піддавали тиску, залякували силовими методами, справи блокували в судах», — йдеться у відео.

Серед планів НАБУ на  2019 рік: в Україні має запрацювати Вищий антикорупційний суд, а покарання за корупцію має стати невідворотнім незалежно від  посади. Окрім того, НАБУ гаряче сподівається, що 2019 рік стане роком справедливих вироків.

НАБУ: ПІДСУМКИ 2018 РОКУ

В останні дні року, що минає, прийнято підсумовувати його здобутки та будувати плани на майбутнє. Сподіваємося, новий, 2019 рік, стане для Національного бюро та всієї України роком справедливих вироків за корупцію.Що ж до того, що нам залишає на згадку 2018-й, дивіться у підсумковому відео. З Новим роком, друзі!#БоротьбаЗкорупцієюПочинаєтьсяЗкожногоЗнас

Publiée par НАБУ sur Samedi 29 décembre 2018
comments powered by HyperComments
НАБУ притягнуло понад 140 осіб до кримінальної відповідальності за 2018 рік (відео) — Antikor
2019-01-05 20:39:08
[…] Источник […]