Одеські судді пообіцяли судити Труханова до травня

Малиновський райсуд визначився з умовним графіком судових засідань на весну у справі  «Краян» над одеським міським головою Геннадієм Трухановим і його свитою. 

Про це повідомив кореспондент «Інформаційної хвилі».

Сьогодні розпочався черговий тиждень розгляду кримінального провадження над Трухановим. У лютому на суд відведено 15 робочих днів. Суд також запланували на 12, 13 березня, на 25-26 березня, а також на 8-12 квітня і на 22-26 квітня.  А також суд переніс засідання 30 січня з 10 ранку до 14 години у зв’язку з черговою сесією міськради. Відтак одеські депутати встануть з лави обвинувачених, аби продовжити грабувати місто. Малиновські судді пообіцяли розглядати справу одеського «Краяну» аж до травня 2018-го. А це дає надію, що рішення суду не встигнуть оскаржити рішення в судді першої інстації  до створення Вищого антикорупційного суду, який має сформуватись у квітні, а повноцінно запрацювати у червні. 

28 січня суд дослідив майже чотири томи доказів сторони обвинувачення. В цілому кількість досліджених матеріалів становить 38 з 66 томів. Сьогодні також дослідили відеодокази – кілька сюжетів регіонального 7 каналу щодо покупки мерією приміщення заводу «Краян». Адвокати обвинувачених наполягали, що не варто долучати до доказової бази, аргументуючи, що власник каналу – відомий бізнесмен-забудовник Одеси – Аднан Ківан, який в опозиції Труханова, а відтак сюжети журналістів медіаресурсу – необ’єктивні. Але прокурори САП наполягли, що варто брати до уваги не висновки журналістів, а огляд приміщень за 3 місяці до покупки мерією «Краяну» й інтерв’ю Труханова про потребу винести проект-рішення про придбання даного приміщення на позачерговій сесії міськради. Суд погодив долучення доказів до матеріалів справи.

На минулому засіданні судді обіцяли звільнити 2 лаву від сумнівних осіб для журналістів і громадського сектору. Проте сьогодні на прохання юриста Віталія Цокура з Центру протидії корупції судді так і не спромоглись потурити з  сидячих місць трьох новоприставлeних амбалів з 2 лави для спостeрігачів, які прикрились посвідченням протруханівської псевдопатріотичної організації. Фан-клуб одеського мера вкотре зібрався чималенький: бабці продовжили шарудіти фантиками від цукерок і спати.  Без підозрілих осіб характерної зовнішності теж не обійшлося. Одначе, на прохання очільника САП Назара Холодницького прокурорам судового процесу забезпечили охорону. За ситуацією відсьогодні спостерігатиме керівник управління спеціальних операцій НАБУ. Наступне засідання відбудеться завтра, 29 січня, о 10 годині.