Олега Михайлика виписали з німецької лікарні після успішно проведеної операції

Одеського громадського діяча Олега Михайлика виписали з лікарні у Мюнхені, де йому напередодні зробили операцію та вилучили кулю з легені.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

Михайлик зазначив, що йому доведеться ще затриматися у Німеччині доки не знімуть післяопераційні шви. А також додав, що на тому тижні на нього чекає ще декілька зустрічей у Німеччині.

«Наразі, мені ще доведеться затриматися у Німеччині. Як мінімум до тих пір, доки лікарі не знімуть операційні шви. На цьому тижні, якщо дозволить стан здоров’я, планую провести ряд зустрічей у Німеччині. Зустрічі дуже важливі для мене, для нас з вами. Хочу довести до розуміння західним партнерам та журналистам, що дійсно зараз відбувається в Одесі і в Україні«, — написав він.  

Він також зазначив, що в новому етапі, який почався в його житті після операції, він докладатиме усіх зусиль, аби Україна стала більш розвинутою. 

«Я налаштований рішучє та впевнений, що Україна заслуговує більшого, аніж має зараз: після двох революцій, стількох жертв на Майдані та у зоні бойових дій«, — зазначив Михайлик.

Нагадаємо, напередодні німецькі лікарі зробили Олегу Михайлику  операцію  з вилучення кулі з легені. Операція пройшла успішно. Вилучена куля може стати речовим доказом у відкритому в Україні кримінальному провадженні по факту скоєння замаху на життя.

Нагадаємо, 22 вересня 2018 року на Олега Михайлика був скоєний напад недалеко від його дому. У результаті він був тяжко поранений — куля пройшла через руку та потрапила у легеню. Там вона зупинилася, ледь не зачепивши серце. У зв’язку з цим він пережив клінічну смерть.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=183579995951830&set=a.104393797203784&type=3&theater
comments powered by HyperComments