Тимчасова Слідча комісія не зможе представити висновки по нападам на активістів

Тимчасова слідча комісія не зможе представити свої висновки по нападам на активістів, бо спікер Верховної Ради  Андрій Парубій навіть не вніс у порядок денний питання звіту ТСК.

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці нардеп Ігор Луценко.

За його словами, 6 лютого, сплив термін, передбачений Регламентом парламенту, для роботи ТСК. За підсумками цього періоду Комісія мала б представити в Верховній Раді звіт про результати своєї роботи.

Крім того, сьогодні переважна більшість членів комісії підтримує ідею продовження роботи ТСК. Це дуже потрібно для того, щоб, зокрема, дослідити ще великий масив тих проваджень щодо нападів на активістів, котрі погано розслідуються, і виявити, яким чином і хто блокує.

Однак, термін повноважень Комісії депутати не продовжили, результати її не оголосили, оскільки навіть не внесли у порядок денний сесії Верховної Ради. Чим фактично зупинили роботу комісії, а усій країні до сих пір не дали можливості дізнатися результати.

Нардеп переконаний, що все це робиться не випадково, а з метою максимально приховати від уваги суспільства звіт комісії, який буде дуже невтішним, та може зіпсувати піар кампанію кандидату від влади.

«Якраз сьогоднішній день міг би стати днем продуктивної роботи – ми могли б представити звіт, відповісти на питання, і проголосувати за продовження роботи ТСК. Але чи можна уявити, щоб політичні слуги Порошенка – Парубій і компанія – дозволили, щоб після тріумфальної появи Президента у парламенті на голосуванні за курс на НАТО і ЄС в залі знову постало сакраментальне питання: «Так все-таки, хто замовив Катерину Гандзюк?». Звісно, спікер та його колеги такого не допустили і не поставили у порядок денний питання смертей активістів. Це був би дуже некрасивий контраст на фоні радісних вигуків про Євросоюз та Північноатлантичний альянс», — підсумував народний депутат.

Нагадаємо, Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України було створено рішенням, яке підтримали 259 народних депутатів на засіданні у Верховній Раді 6 листопада 2018 року. Комісію було створено з метою збору фактів та вивчення причин системного саботажу розслідувань нападів на громадських активістів зі «списку Катерини Гандзюк».

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2253898621300781&set=a.422457321111596&type=3&theater
comments powered by HyperComments
Тимчасова Слідча комісія не зможе представити висновки по нападам на активістів — Antikor
2019-02-08 10:25:43
[…] Источник […]
Тимчасова Слідча комісія не зможе представити висновки по нападам на активістів - Новини Івано-Франківська
2019-02-08 10:28:15
[…] Источник […]