Українці почнуть організовуватись для самозахисту, — Гуцалюк

Якщо Президент України не покінчить з неофеодальним устроєм держави, громадяни почнуть організовуватись для самозахисту.

Таку думку озвучив голова одеської крайової організації партії «Народний Рух України» Сергій Гуцалюк на прем’єрі місцевого онлайн-каналу «Одеська політична кухня».

«Невпевненість  Порошенка спровокована нападами на  активістів, що відбулися за останній рік. Такого масового знищення активних представників громадянського суспільства ще не було. За часів Януковича тільки на Майдані були такі гарячі вбивства. А зараз мало б все втихомиритись, проте ми бачимо, що цей неофеодальний устрій, який переживає наша держава, дає такі  наслідки.  Це сигнал і для нинішнього Президента, і для майбутніх, що пора кінчати з таким устроєм. Інакше будуть інші методи протидії: як і тоді на Майдані, люди почнуть самоорганізовуватися для власного захисту», — прокоментував Гуцалюк.

Нагадаємо, 5 лютого відбулася прем’єра місцевого стрім-ТВ «Одеської політичної кухні».  Відтепер в прямому ефірі щовівторка о 18-30 одесити мають можливість поспілкуватися на будь-які злободенні теми: робити свої прогнози та оцінки політичної ситуації, ділитися думкою. Учасником як діалогу, так і прямого ефіру може стати кожен одесит.

«Ви можете задати будь-яке питання, написати нам і вийти в прямий ефір. Без монтажу, дорогих костюмів і штучного лиску. Без телеканалів олігархів і нав’язаної думки. Все по-справжньому, без монтажу та купюр. Чекаємо вас в прямому ефірі », — повідомляють куратори нового одеського онлайн-каналу.

Важливо відзначити, що ініціатива створення «Одеської політичної кухні» належить «Одеській політичній платформі» — регіональному союзу демократичних сил.

comments powered by HyperComments