Клоунада по-труханівськи: як тітушки мера свого поплічника пов’язали

Під час публічної зустрічі Президента України Петра Порошенка з одеськими виборцями тітушки чинного мера Геннадія Труханова сконфузились — пов’язали свого поплічника і пошарпали йому плакат з написом, що прославляє Президента. 

Про цей курйоз повідомила одеська активістка Валентина Мазепа на своїй сторінці у Facebook. 

«Найсмішніше трапилось з одним хлопчиком. Він стояв біля мене і в нього був плакат, що прославляв Президента, бо були зі сторони організаторів. Так Труханівські тіпочки одразу скрутили цього хлопчика, пошарпали йому плакат, а коли побачили, що там написано, сказали: «Ну, йди вперед і розгорни». Сказала, пацану, що йому не повезло, що біля мене стояв, а тіпочкам, що вони клоуни і не того пов»язали», — прокоментувала Мазепа. 

Нагадаємо, що вчора Труханов відкрито записався в «порохоботи»: висловив відкриту підтримку Порошенку і подякував йому за все, що має зараз.  

«Труханову — респект: він таки тримає Одесу в жовтоблакитних кольорах. Правда, лише для замилювання очей Порошенку. Сьогодні активісти бігали Одесою за Президентом, щоб мати можливість нагадати, що Одесою правлять бандюки. В «Садах подєди» його провели через якийсь задній прохід, щоб не дай боже він не зустрівся аж з десятком небайдужих», — прокоментувала Мазепа випадок, коли Порошенко уникав зустрічі з активістами ініціативи «Хто замовив Катю Гандзюк?». 

Вона також написала про те, як організатори публічної зустрічі Порошенка з одеситами і поплічники мера контролювали її і перешкодили задати незручне питання гаранту країни. 

«Біля Дюка підходить тіпочок і каже: «С вамі хотят пєрєговоріть». і запрошує за периметр. Кажу, що я тут стою, кому потрібно, хай підійде. Звичайно, ніхто не підійшов. Зате почали кучками збираться тіпочки, шепотіться і показувати на мене пальцями. Щоб ви зрозуміли, в руках в мене нічого не було, я навіть без сумки була, а плакатик склала і положила в карман, щоб витягти вже при Порошенко. Я дала зрозуміти тіпочкам, що все бачу і маю право тут стояти. Аж тут залучають «тяжєлую артілєрію»: підізвали бригадира труханівських бабушок і знов показують йому на мене. Бригадир підходить до бабушок і теж киває на мене. Коротше оточили мене зі всіх сторін. Коли під»їхав президент, у мене була можливість (теоретично) сказати йому швиденько, що хочу, бо стояла прямо біля огорожі, а він, за сценарієм завжди тискається з першим рядом, АЛЕ тут почалося: тіпочок позаду почав мене відтягувати за поділ куртки від огорожі, за яку я схватилась мертвою хваткою, другий тіпочок, що був на однійтериторії з президентом, швидко став між ним і мною. Я настільки офігела від всього, що замість «банда Труханова», крикнула «банда Порошенко»», — продовжує активістка. 

Наостанок Мазепа зазначила, що  на заклики «Слава Україні!»  був тільки де-не-де слабкий відгук, а на заклик артистів порухатись, щоб зігрітись присутні частенько відповідали: «Лучшє б ви налілі нам, а то дєржітє здєсь». 

comments powered by HyperComments