Начальник поліції Одещини понад рік ігнорує українське правосуддя

Сьогодні начальник Нацполіції Одещини Дмитро Головін вкотре проігнорував підготовче судове засідання щодо справи по Літньому театру, де він — єдиний потерпілий. 

Читайте також: Головин упрямо не ходит на суд по Летнему театру и лоббирует интересы застройщика

Про це повідомив кореспондент «Інформаційної хвилі» з приміщення Приморського райсуду Одеси. 

«Генерал поліції вчергове показав, що його слова не варті нічого, адже він сам боїться їх підтвердити в суді під присягою.  Ми вже рік ходимо в суд і Головін не  з’являється – ігнорує всі засідання. Начальник поліції Одещини клав на українське правосуддя. Вкотре з’явились обвинувачені, прокурор, а потеріплий – ні. Я йому вже повідомлення в телеграм, і в вотсап, і у фейсбук писав, а він мене скрізь забанив.
Закривали нас в СІЗО дуже швидко, але коли дійшло справу до розгляду по суді, то поліція вс*алася. Ось такі люди відповідають за безпеку в одеському регіоні», — прокоментував обвинувачений у справі, громадсько-політичний діяч Сергій Стерненко. 

Але сьогодні процес вперше за рік зрушив з місця. стало відомо, що сьогодні Головін подав заяву про те, що просить суд розглядати справу по Літньому театру без його участі. 

«Але я собі дуже слабко уявляю, як це може відбуватися без потерпілого. Бо потерпілий — це вся доказова база сторони обвинувачення. Якщо він не дасть свідчень, то у прокуратури не буде, чим доводити нашу серйозну «фашистську» провину. Тому я висловлюю серйозне сподівання, що Дмитро Головін не побоїться і зможе прийти в український суд дати свідчення і «підтвердити» те, що він набрехав на стадії досудового розслідування», — підсумував Стерненко. 

Нагадаємо, в листопаді 2017-го в Одесі сталася сутичка між поліцією і мітингувальниками проти будівництва багатоповерхівки біля Літнього театру в Міському саду, в результаті якої начальник поліції Дмитро Головів отримав травму голови. За цим фактом відкрили кримінальну справу, яку вже рік не розглядають через злісну неявку потерпілого в суд. 

Как начальник одесской полиции продал жилье в оккупированном Луганске | Информационная Волна
2019-04-04 12:10:57
[…] Читайте также: Начальник поліції Одещини понад рік ігнорує українськ… […]