Найєм заявив, чому Одесу можна вважати вже окупованою

«Одеська народна республіка», яку вдалося зупинити в 2014 році, фактично функціонує і набирає сили.

Таку думку озвучив нардеп Мустафа Наєм з трибуни Верховної ради України.

«Якщо в одному окремо взятому місті найбільші об’єкти власності належать або контролюються проросійським кримінальним угрупованням, підтримуваним усіма правоохоронними органами і місцевою владою, це місто все ще наше або його вже можна вважати окупованим? А якщо мер цього міста — колись член цього угруповання — забезпечує йому політичний захист і має російське громадянство, це все ще наше місто?  А якщо там систематично відстрілюють, нападають, калічать і витісняють з міста проукраїнських активістів? А якщо силове крило цього угруповання серед білого дня захоплює єдиний в регіоні військовий аеродром, а влада вже півтора року не може повернути його у власність міста, ми точно все ще контролюємо цей регіон або вже пора щось робити? Я про Одесу. Насправді справи в місті ще гірше : «Одеська народнареспубліка», яку вдалося зупинити в 2014 році, фактично функціонує і набирає сили, — заявив нардеп.

Варто зазначити, що регіональне питання Одеси виходить на загальнонаціональнийрівень. Так, керівник одеського осередку «Народного Руху України» Михайло Кузаконь офіційно звернувся до низки вітчизняних правоохоронних органів із заявою відкрити кримінальне провадження і розслідувати факт існування озброєного злочинного угруповання Галантерника в Одесі.

Нагадаємо, 13 березня на прес-брифінгу у Києві одеський громадський діяч Михайло Кузаконь та нардеп Мустафа Наєм розповіли, як кримінально-олігархічний клан російського походження Труханова-Ангерта-Галантерника повністю захопив владу у місті, лишивши одеситів громадського простору, і щоденно грабує людей.

comments powered by HyperComments