Одеській владі чужі принципи демократії, — Гуцалюк

Нинішня міська влада Одеси давно випала з контексту сучасної історії і є тимчасовими правителями, які навіть не ідентифікують себе з Одесою.

Про це на прес-конференції заявив лідер регіональної організації «Народного Руху України» Сергій Гуцалюк.

«В Одесі щодня ми зіштовхуємось з неофеодалізмом, бачивши у міськраді людей, яким чужі принципи демократії і європейського суспільства. Хто зараз в Одесі у владі? Якщо в кінці  90-тих це були комуністичні фукнкціонери, то зараз у керма — їх прислуга, діти й онуки, які не відтворюють для сучасного суспільства тих потреб, які воно потребує.  Суспільство пішло значно вперед. І дуже прикро, що влада паразитує на суспільстві особливо тоді¸ коли триває війна», — продовжив Гуцалюк.

Брифінг Сергій Гуцалюк почав хвилиною мовчання по загиблому побратиму Сергію Барсу, з яким сьогодні попрощалася Одеса. Політик пообіцяв, що буде домагатися створення центру по психологічної допомоги тареабілітації ветеранам визвольної війни.

Політик розповів, що за 2,5 року на війніпридбав колосальний досвід, який сьогодні готовийреалізовувати в суспільному житті Одеси і області. За його словами, крім політичної діяльності, він має намір присвятити себе патріотичному вихованню молоді, оскільки вже кілька років поспіль організовує ігри для школярів «Сокіл-Джура».

«З молоддю треба працювати, аби був певний суспільний прошарок. Бо будь-який ворог перш ніж відкрити агресію, вивчає суспільство зсередини, настільки воно стійке до гібридних інформаційних методів», — сказав Гуцалюк.

Голова обласної організації політичної партії «Народний Рух України» заявив, що у 2020 році планує в рамках Одеської політичної платформи брати участь у місцевих виборах. Він зазначив, що буде складений список достойних кандидатів з представників партій, які є членами ОПП, щоб отримати мандати в Одеській міськраді. Також Сергій Гуцалюк озвучив, що планує очолити керівництво гуманітарного напрямку роботи Одеської міськради.