Відставка Генпрокурора: одеські рухівці виступили в Раді (відео)

Представники партії «Народний Рух України» нагадали Генеральному прокурору Юрію Луценко про його обіцянки розібратися з кримінально-олігархічним кланом в Одесі.

Про це заявив сьогодні народний депутат від партії «Народний Рух України» Віктор Кривенко на брифінгу у Верховній  Раді.

«Ми бачимо, як Генеральний прокурор став палким підтримувачем влади в Одесі. Юрій Луценко неодноразово обіцяв навести порядок як в  Одесі, так і в інших містах України. А в підсумку порушувалися кримінальній справи, міськи голови бралися «на гачок» і починали служити діючій владі. Так і зараз ми бачимо як пан Труханов заявив про підтримку діючого президента», — заявив депутат.

На брифінгу також були присутні представники одеської організації партії Михайло Кузаконь та Аліна Радченко. 

Міхайло Кузаконь в свою чергу наголосив, що Юрій Луценко за три роки так і не зміг розібратись з кримінально-олігархічним кланом, який контролює усі гілки влади на місцевому рівні в Одесі. А між тим, на кожнії сесії розкрадаються сотні гектарів землі, яка належить одеській громаді.  Він зазначив, що вважає безвідповідальність щодо держпосадовців та правоохоронців не менш тяжким злочином ніж крадіжка державного майна.

Брифінг одеських рухівців у Верховній Раді

Брифінг одеських рухівців у Верховній Раді

Publiée par Megafon.od.ua sur Mardi 19 mars 2019

comments powered by HyperComments