«Вони вбивці»: Стерненко пояснив, що спільного між корупційними злочинами Гладковських і Труханова

«Золоті хлопчики» Свинарчуки-Гладковські – не просто хабарники і корупціонери, вони вбивці, так само як і вбивця Труханов після історії з табором «Вікторія».

Таку думку висловив одеський громадсько-політичний діяч Сергій Стерненко у черговому випуску онлайн-каналу «Одеська політична кухня», присвяченому скандалові в «Укроборонпромі».

«Біда в тому, що Свинарчуки-Гладковські постачали неякісні запчастини, втому числі й елементи броні на військову техніку, від яких залежить життя наших військових.  Тут не треба бути обізнаним, якщо в когось є друзі – знайомі, які воювали, хай скажуть, стільки разів ламається техніка. Я чую це постійно. Але якщо техніка зламалась в тилу, це одна історія, але якщо на фронті, то ти стаєш живою мішенню. Простіше кажучи,оці «золоті хлопчики» Свинарчуки-Гладковські і ко – вони не просто хабарники і корупціонери, вони вбивці, так само як і вбивця Труханов після історії з табором «Вікторія», — сказав Стерненко.

На його думку, це класична історія про те, як корупція вбиває. І вбиває не абстрактно, а в прямому сенсі цілком конкретних людей. Справа в тім, що в розслідуванні «Бігус.інфо» показали листи звітності про те, що зламані деталі постачалися, йшли на броню і не відповідали стандарту.

«Якби в нас були незалежні правоохоронні органи, вони могли б встановити чіткий причиново-наслідковий зв’язок їх діяльності і можливих збитків для держави не лише у вигляді матеріальних коштів, а й людських життів», — підсумував громадсько-політичний діяч.

Що відомо про корупцію в «Укроборонпромі»?

 Журналісти викрили скандальну схему: як наближені до Порошенка обкрадають армію? Команда журналістських розслідувань Bihus.Info з’ясувала, що Ігор Гладковський – син на той час першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського, разом з Віталієм Жуковим і Андрієм Рогозою через фірми-прокладки поставляли оборонним підприємствам контрабандні російські деталі або деталі з українських військових частин за завищеними в 2-4 рази цінами.

За даними журналістів, розмір розкрадань становить щонайменше 250 мільйонів гривень.

27 лютого в НАБУ повідомили, що почали досудове розслідування за ознаками привласнення, розтрати майна або оволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

comments powered by HyperComments