Жоден факт у фільмі журналістів-розслідувачів про Гандзюк не зацікавив правоохоронців

У документальному кіно  «Гадзюк. Системне вбивство» журналістів-розслідувачів «Слідство. Інфо» викладена унікальна інформація про причетних до вбивства херсонської активістки Катерини Ганздюк. Проте вона донині не зацікавила правохооронців. 

Про це вчора повідомила журналістка Катерина Лихогляд на показі документалки в Одесі. 

«Інформація занадто важлива, аби не публікувати її. Ми думали, що це може правоохоронців підштовхнути на якісь додаткові дії.  У нашому фільмі було чимало інформації унікальної – інтерв’ю, яке ми особисто проводили з Левіним, останнє інтерв’ю з Катею, запис Гордєєва. Проте це нікого не зацікавило. Досі ніхто з правоохоронних органів не звертався до нас, аби отримати факти», — сказала Лихогляд.

 

Авторки фільму Олена Логвінова та Катерина Лихогляд на одеському показі

Цікаво, що після оприлюднення  у фільмі унікального відео з Левіним, речник ГПУ Андрій Лисенко  через 5 годин після опублікування сказав, що ця інформація не є доказом. І на цьому все.

«З чого ми зробили висновок, що за такий час неможливо дослідити чи правдиві ті слова, чи ні. Вони мали відео з камер спостережень взяти, перевірити пересування цих людей, телефонні з’єднання. За 5 годин це нереально зробити, — доповнила журналістка. 

На одеському показі були присутніми шестеро одеситів, на яких здійснювали напади протягом останніх півтора року

Справа в тім, що у фільмі конкретно показана схема зв’язків причетних до вбивства Гандзюк з місцевими правоохоронцями різних штибів. Зокрема показали, що ключовий підозрюваний в день злочину постійно контактував з правоохоронцями. Це викликало в журналістів-розслідувачів великі питання. Вони надіялись, що викличе і в правоохоронців. Проте донині марно. 

«Ми намагались показати так цю історію, чому можливо таке, що нападають на людей і не карають нікого. .Основний меседж: що так функціонує, завдяки чому є можливість робити такий злочин і лишатись без безпокарання взагалі?», — розповідає співавторка Олена Логвінова. 

Одеса — третє місто України, в якому презентували фільм

Фільм знімали протягом 8 місяців відразу після вбивства Катерини Гандзюк. Його вже показали на національних телеканалах: 24 каналі, Суспільному та Громадському. А також документалку презентували в кінотеатрах Києва та Херсону. 

На вчорашньому показі в Одесі були присутніми чимало місцевих громадсько-політичних діячів, на яких протягом останніх півтора року нападали за активну громадянську позицію: Аліна Радченко, Михайло Кузаконь, Олег Михайлик, Сергій Стерненко, Світлана Підпала та Віталій Устименко. Автори фільму тому і вирішили показати його в Одесі, адже це місто лідирує за кількістю нападів в Україні. 

«Для мене страшна смерть Катерини Гандзюк та межа, за якою змінилось все….наша країна перетворилась на випалене поле… Авторки фільму провели величезну роботу. Дяка їм за це», — поділилась враженнями Аліна Радченко. 

Насамкінець, фільм обіцяють невдовзі викласти у вільний доступ на Youtube. І добряче надіються на реакцію правохооронців, аби винні у звірському вбивстві Катерини Ганздюк були покарані. 
Жоден факт у фільмі журналістів-розслідувачів про Гандзюк не зацікавив правоохоронців — Antikor
2019-03-30 14:04:19
[…] Источник […]
Жоден факт у фільмі журналістів-розслідувачів про Гандзюк не зацікавив правоохоронців — Новини Рівне
2019-03-30 14:05:34
[…] Источник […]