Злочинне угруповання Галантерника підриває обороноздатність України, — юрист

Злочинне угруповання Галантерника-Ангерта-Труханова не лише грабує Одесу, а й підриває обороноздатність України.

Таку думку висловив юрист Вадим Оксюта на брифінгу у Верховній Раді України. 

Вони намагаються знищити військовий аеродром «Шкільний». Все це відбувається з однієї простої причини: одеський мер Геннадій Труханов – російський офіцер і громадянин РФ. Замість того, аби добитися змін, Президент України Петро Порошенко сьогодні взяв його в союзники. Це велика небезпека, оскільки Труханов у 2014-му намагався реалізувати «Одеську народну республіку» і може повторити це знову, – наголосив юрист. 

Він також додав, що силове крило цього угруповання серед білого дня захопило єдиний в регіоні військовий аеродром, а влада вже півтора року не може повернути його у власність міста. 

Нагадаємо,  19 березня на брифінгу ВР України нардепи і громадсько-політичні діячі Одеси заявили про існування злочинної організації, яка складається з держслужбовців вищих рангів. Вони вимагали від українських правоохооронців відкрити кримільнальні справи щодо злочинів проросійського кримінального клану і домогтися їх кримільнальної відповідальності. 

Варто зазначити, що регіональне питання Одеси виходить на загальнонаціональнийрівень. Так, керівник одеського осередку «Народного Руху України» Михайло Кузаконь офіційно звернувся до низки вітчизняних правоохоронних органів із заявою відкрити кримінальне провадження і розслідувати факт існування озброєного злочинного угруповання Галантерника в Одесі. 

Нагадаємо, 13 березня на прес-брифінгу у Києві одеський громадський діяч Михайло Кузаконь та нардеп Мустафа Наєм розповіли, як кримінально-олігархічний клан російського походження Труханова-Ангерта-Галантерника повністю захопив владу у місті, лишивши одеситів громадського простору, і щоденно грабує людей.comments powered by HyperComments