На горизонті — перезавантаження політичної еліти в Україні, — політолог

В Україні практично почався конструктивний третій майдан: у виборчому дискурсі відбувається позбування від старого корупційного засилля і перезавантаження політичної еліти видне на горизонті.

Таку думку озвучив політолог Геннадій Чижов на регіональному онлайн-каналі «Одеська політична кухня», де дискутували щодо наслідків 1 туру виборчих перегонів.

«Практично почався конструктивний третій майдан:  у виборчому дискурсі відбувається позбування від старого корупційного засилля і перезавантаження політичної еліти видне на горизонті.  Тепер треба втримати ситуацію, аби цей конструктивний майдан відбувся.  Адже ризики величезні: у першому турі були незначні фальсифікації,  а на 2 тур тримали заготовки. Тому вважаю, що буде  колосальне засилля мертвих душ,» -сказав політолог.

Юрист Вадим Оксюта пояснив, завдяки чому, на його думку, чинному Президенту України Петру Порошенку вдалося потрапити до 2 туру. А також розтлумачив, що варто остерігатися Зеленському у випадку президентства, аби не повторити сумну долю безславних керманичів країни.

«Я переконаний, що виключно завдяки адмінресурсу і технологіям купити виборця Порошенку і вдалося вибратися в 2 тур. І Юрій Тимошенко набрав  0, 62 відсотка. Відтягнув свої і технології таким чином Тиможенко не пройшла.  Порошенку вдалося неможливе, він пройшов у другий тур,  Далі має бути відсторонення Президента і його корупційної клоаки. Як на мене, добре, що Порошенко набрав такий малий результат.  Чи добре що Зеленський? Побачимо. Але Зеленський має розуміти, що якщо він зробить помилку в бік порушення національних інтересів, то його знесуть, його ніхто не пожаліє,» — вважає юрист.

Одеська політична кухня 4 квітня. Рефлексії щодо 1го туру виборчих перегонів.

☘ Одеська політична кухня ☘ 4 квітня. #Продебати Рефлексії щодо 1го туру виборчих перегонів.✔ Михайло Кузаконь, Одеська обласна організація політичної партії «Народний Рух України»✔ Вадим Оксюта, юрист✔ Геннадий Чижов, політолог✔ Юрий Дьяченко (Diachenko Iurii), ДемАльянс — Одеса

Publiée par Одеська політична платформа sur Jeudi 4 avril 2019
comments powered by HyperComments
Політик звернувся до Зеленського та Порошенка зі стадіону Мінооборони Одеси: оригінальне відео | Информационная Волна
2019-04-13 09:04:39
[…] Читайте також: На горизонті — перезавантаження політичної еліти в Ук… […]