Політик звернувся до Зеленського та Порошенка зі стадіону Мінооборони Одеси: оригінальне відео

Керівник одеського осередку політичної партії «Народний Рух України» Михайло Кузаконь звернувся до кандидатів в Президенти України зі своїми вимогами зі стадіону Міноборони Одеси. 

«Я — Михайло Кузаконь — громадянин європейської України…. Я — виборець! Я  — це не ви, а ви — це не я. Ви кличете нас всіх на свої дебати, я приймаю виклик та звертаюсь до обох кандидатів. Ось мої умови: ви влаштували брудне шоу, тож спускайтесь на нашу українську землю, обидва», — сказав політик. 

Читайте також: На горизонті — перезавантаження політичної еліти в Україні, — політолог

У відеоролику він звернувся до Зеленського та Порошенка не дарма зі стадіону Мінооорони Одеси. За його словами, цей стадіон уособлює реальний стан речей в Україні. І саме на ньому обидва кандидати мають проводити дебати за участі народу. 

Вимоги одеського політика до кандидатів у Президенти — дивіться відео:

Вимоги до кандидатів в Президенти України!Я — Михайло Кузаконь — громадянин європейської України…. Я — виборець! Я це не ви, а ви це не я. Ви кличете нас всіх на свої дебати — я приймаю виклик та звертаюсь до обох кандидатів. Ось мої умови: ви влаштували брудне шоу, тож спускайтесь на нашу українську землю, обидва.Це не НСК “Олімпійський”, це декомунізований по всіх правилах стадіон Міністерства Оборони в Одесі, він відтворює реальний стан речей в Україні, стан життя людей, економіки, шалену корупцію, війну…Ось тут ви повинні проводити дебати за участю народу та здавати свої аналізи. Істерика команди діючого президента — це перемога Зеленського… Бо сформований новий запит суспільства, людям обридло, відповідь вже зрозуміла. Мої Вимоги: Володимир Зеленський — після інаугурації ти повинен посадити брехунів та корупціонерів в тюрми — матеріалів достатньо….Ви одразу отримаєте кредит довіри, єдиний достойний початок. Петро Порошенко — припиніть лякати та дурити людей, Ви — діючий президент! Не паплюжте себе та нашу Країну, несіть відповідальність за свої вчинки та брехливі обіцянки! Часу вам бракує обом, час майже вичерпано. Думай…те.ТСНСлідство.Інфо1+1 mediaТелеканал ZIK2+2 Телеканалskrypin.ua24 Каналespreso.tvТелеканал ATRтелеканал СТБПравдаТУТ media groupNEWSONE TVhromadske.uaДебати_челендж Порошенко vs Зеленський на UA: СуспільнеUA: Суспільне мовленняНовий каналУНИАННовое ВремяФакти ICTVТелеканал ICTVТелеканал УкраїнаРадіо СвободаBIHUS.infoIgor LutsenkoOlena SotnykРоман Сініцин (Roman Sinicyn)Катерина ЛихоглядMasi NayyemЕвгения ЗакревскаяСергій СтерненкоMariana PietsukhMustafa NayyemХто замовив Катю Гандзюк?Віктор ЧумакСергій ЛещенкоSergei HadzhynovАнатолій ГриценкоАндрій СадовийVitaliy ShabuninОлексій ГриценкоKristina BerdynskykhYevheniia MotorevskaЮрий КасьяновДенис Бигус (Denys Bihus)Дебати кандидатів в Президенти України на НСК "Олімпійський"#вибори #петропорошенко #володимирзеленський #порошенко #зеленський #президентськівибори #стадіон #дебати #виборипрезидента #вимоги #21квітня #Олімпійський #НСКОлімпійський #кандидат #кандидативпрезиденти #кандидатвпрезиденти #виборчийпроцес #виборчіперегони

Publiée par Михайло Кузаконь sur Vendredi 12 avril 2019

Це не НСК “Олімпійський”, це декомунізований по всіх правилах стадіон Міністерства Оборони в Одесі. Він відтворює реальний стан речей в Україні: стан життя людей, економіки, шалену корупцію, війну… Ось тут ви повинні проводити дебати за участю народу та здавати свої аналізи», — звернувся очільник «НРУ».

На його думку, істерика команди діючого президента — це перемога Зеленського. Щодо вимог: Зеленський після інавгурації має посадити корупціонерів в тюрми, аби отримати кредит довіри. А Порошенко повинен припинити лякати та дурити українців та нести відповідальність за свої вчинки. 

Читайте також: Як поквитається Порошенко з Трухановим за провал електоральної підтримки в Одесі?

«Володимир Зеленський, після інаугурації ви повинен посадити брехунів та корупціонерів в тюрми, матеріалів достатньо. Ви одразу отримаєте кредит довіри, єдиний достойний початок. Петро Порошенко, припиніть лякати та дурити людей, Ви — діючий президент! Не паплюжте себе та нашу Країну, несіть відповідальність за свої вчинки та брехливі обіцянки! Часу вам бракує обом, час майже вичерпано. Думай…те», — наголосив Кузаконь.

Хто такий Михайло Кузаконь? Одеський громадський діяч та політик. З 2016-го – керівник міської організації політичної партії «Народний Рух України», один з організаторів союзу демократичних сих «Одеської політичної платформи». У 2016-му брав участь в організації «Антритруханівського майдану» – 4-місячної акції протесту під міськрадою.

Михайло Кузаконь відомий жорсткою критикою місцевої влади. Він – автор і позивач декількох судових позовів до Нацполіції та НАБУ щодо дерибану й корупції в місті, також заявник і свідок у справі одеського «Краяну» щодо розграбування 185-мільйонів бюджетних грошей міським голвою Геннадієм Трухановим і його спільниками, судовий процес нині – у розпалі.

comments powered by HyperComments
Політик звернувся до Зеленського та Порошенка зі стадіону Мінооборони Одеси: оригінальне відео — Antikor
2019-04-13 08:55:24
[…] Источник […]
Політик звернувся до Зеленського та Порошенка зі стадіону Мінооборони Одеси: оригінальне відео - Новини Чернівців
2019-04-13 08:56:12
[…] Источник […]
Політик звернувся до Зеленського та Порошенка зі стадіону Мінооборони Одеси: оригінальне відео — Новини Львову
2019-04-13 09:00:45
[…] Источник […]
Політик звернувся до Зеленського та Порошенка зі стадіону Мінооборони Одеси: оригінальне відео — Новини Ужгорода
2019-04-13 09:01:16
[…] Источник […]
Політик звернувся до Зеленського та Порошенка зі стадіону Мінооборони Одеси: оригінальне відео — Новини Вінниці
2019-04-13 09:01:32
[…] Источник […]
Політик звернувся до Зеленського та Порошенка зі стадіону Мінооборони Одеси: оригінальне відео — Новини Херсону
2019-04-13 09:02:25
[…] Источник […]
Політик звернувся до Зеленського та Порошенка зі стадіону Мінооборони Одеси: оригінальне відео - Новини Івано-Франківська
2019-04-13 09:04:24
[…] Источник […]
Політик звернувся до Зеленського та Порошенка зі стадіону Мінооборони Одеси: оригінальне відео - Новости Запорожья
2019-04-13 09:06:20
[…] Источник […]
Політик звернувся до Зеленського та Порошенка зі стадіону Мінооборони Одеси: оригінальне відео — Новини Кропивницького
2019-04-13 09:06:48
[…] Источник […]
Політик звернувся до Зеленського та Порошенка зі стадіону Мінооборони Одеси: оригінальне відео — Новини Тернополя
2019-04-13 09:08:30
[…] Источник […]
Політик звернувся до Зеленського та Порошенка зі стадіону Мінооборони Одеси: оригінальне відео — Новости Харькова
2019-04-13 09:12:11
[…] Источник […]
Політик звернувся до Зеленського та Порошенка зі стадіону Мінооборони Одеси: оригінальне відео — Новини Києва
2019-04-13 09:12:28
[…] Источник […]
Політик звернувся до Зеленського та Порошенка зі стадіону Мінооборони Одеси: оригінальне відео — Новости Донецка
2019-04-13 09:18:20
[…] Источник […]