Як поквитається Порошенко з Трухановим за провал електоральної підтримки в Одесі?

Політичне «загравання» Порошенка з проросійським кримінально-олігархічним кланом на чолі з одеським мером Генадієм Трухановим не дало чинному Президенту омріяної електоральної підтримки, а натомість спричинило проросійський реванш в Одесі.

Останні дані підрахунку голосів виборців Центром моніторингу президентських виборів в Одеському регіоні добряче красномовні:  проросійський кандидат Юрій Бойко займає 2-е місце та випереджає Порошенка в 2-3 рази. Цікаво, що разом з Олексадром Вілкулом вони випереджають поки ще гаранта країни в 3-4 рази!

Читайте також: Поддержку Труханову Киев пересмотрит после выборов, — нардеп

 Очевидно, на президентських перегонах в Одесі відбувся російський реванш.  Чому так сталося? Адже опозиційні до злочинної місцевої влади громадсько-політичні діячі не раз попереджали: обираючи собі в союзники в південному регіоні проросійський феодальний кримінально-олігархічний клан, він дуже ризикує втратити свій вплив в Одесі. Щоправда, Труханов обіцяв Порошенку серйозну політичну підтримку і на цьому трималась його безкарність… А натомість він його нагло обманув.

 «Обробляючи дані голосування виборців, ми добре розуміємо, що Петро Порошенко віддав Одесу на політичне розграбування проросійському клану. І сьогодні загроза дуже помітна, вона зафіксована юридично в протоколах.  Фактично відбувся проросійський реванш: весь адмінресурс відпрацював не на Порошенка, а на РФ і проросійські політичні сили в регіоні! Дуже дорого можуть коштувати українцям загравання  Порошенка з Трухановим. Стає зрозуміло, що Труханов вступив у змову з проросійськими політиками. І, як Порошенка й попереджали, просто банально його кинув», — констатують на Центрі моніторингу виборів на базі одеської політплатформи.

Що вказує на розбиті вщент «електоральні домовленості» між Порошенком і Трухановим? Про те, що Геннадій Труханов повинен був забезпечити вибори під Порошенка, красномовно свідчать дані, опубліковані нами раніше. В них детально розписано так звану сітку в Одеському регіоні, тобто розписано імена всіх відповідальних осіб на кожній виборчій дільниці. За цими даними можна зробити висновок, що більшу частину виборчої кампанії в Одесі контролює саме Геннадій Труханов. А всю технічну роботу проводить актив його партії «Довєряй Дєлам».

Однак цей союз Порошенко-Труханов призваний відпочатку бути ситуативним, але разом з тим й продуктивним. Ситуативність такого союзу скоріш за все була вимушеною, якщо Порошенку, який позиціонував себе гарантом цілісності держави та проукраїнського напрямку, довелося вдатися до допомоги тих, хто у 2014-му відверто стояв за російські цінності та створення «Одеської народної республіки». Відстежити ефемерність цих зв’язків можна по поведінці Петра Порошенка раніше.

Добре відомо, що останнім часом під час своїх офіційних та неофіційних візитів в Одесу та Одеську область він відверто ігнорував одеського мера і боявся ще більше забруднити свій імідж об його скандальну і злочинну суть. Навіть дійшло до того, що одеського голову охоронці… просто не підпустили до Президента в аеропорті  Одеси. Особливо такий відвертий ігнор проявився одразу після торічної трагедії у дитячому таборі«Вікторія», де, у зв’язку із службовою недбалістю та крадіжками під час будівництва будівлі корпусу табору, заживо згоріли діти.

Однак, чим ближче було до виборів, тим частіше гаранту доводилося навідуватись у підконтрольну Труханову Одесу. Так, 2 березня журналісти мали змогу спостерігати акт неймовірної поваги, псевдопідтримки та прихованого блюзнірства зі сторони одеського мера до президента.

Під час візиту до Одеси на засіданні Ради регіонального розвитку Одеської області Геннадій Труханов розсипався подяками у бік президента і увечері братався на зустрічі з електоратом по ліву руку від Президента, аби  переконати у своїй відданості та прихильності

Також, варто згадати про кілька відкритих проти Труханова кримінальних справ, які тримають одеського мера на гачку у столичної влади. Судовий процеспо «Краяну» катастрофічно швидким темпом наближує Труханова до вироку у періоді між 1 і 2 туром Президентських виборів. І після провалу електоральної підтримки Порошенка вирок передбачити складніше.

Окрім того, цікавим кейсом є відкриття нової кримінальної справи проти Труханова щодо незадекларованих квартир і автівок дружини через тиждень після закриття справи щодо незаконного збагачення.  Є підстав припускати, що це відверта демонстрація і тиск столичної влади, аби показати, що він на гачку і від нього чекають обіцяних результатів.

Насамкінець, нескладно здогадатися, що за допомогою відкритих декількох справ та розпочатого судового процесу одеського голову можна крутити як ляльку на ниточці, а йому нічого не залишається, як виконати свій електоральний борг, забезпечивши «правильні»вибори в Одесі. Але він вчинив, як типовий злочинець, на якого неможливо покластися: обманув і просто  нагло «кинув» Порошенка.

Відтак не складно передбачити, що вже добу в кабінеті Труханова відвертий кіпіш, адже розлючений Порошенко поквитається з ним за електоральний провал.

comments powered by HyperComments
Суд відхилив клопотання САП про «відстрочку» справи Труханова | Информационная Волна
2019-04-03 10:06:37
[…] […]
Труханов «засветился» на страницах серьезных заграничных СМИ | Информационная Волна
2019-04-03 10:53:16
[…] […]
Політик звернувся до Зеленського та Порошенка зі стадіону Мінооборони Одеси: оригінальне відео | Информационная Волна
2019-04-13 09:04:55
[…] […]