В Одесі можливий спалах холери через ситуацію на полях фільтрації

В Одесі можливий спалах холери через ситуацію на полях фільтрації, де незаконно добувають токсичний пісок з фекаліями для будівництва, а також створили сміттєзвалище. 

Про це повідомила головний редактор сайту 048 Олена Кравченко в ефірі регіонального онлайн-каналу «Одеська політична кухня». 

«На полях фільтрації добувають небезпечний пісок безпосередньо в джерелі холери. У 70-тих роках там працював радгосп. Старожили говорять, що вся зелень на Привозі була звідти. І в один прекрасний день у цьому піску, куди стікали фекалії, знайшли джерело холери.  Холера звідти нікуди дітись не могла. Зараз там добувають токсичний пісок і використовують для будівництва  дитячих садочків, труханівської плиточки та  жилих будинків. Помічена там компанія «Будова». Цей небезпечний пісок — джерело холери», — повідомила Кравченко. 

Нагадаємо,  нещодавно Олена Кравченко опублікувала масштабне розслідування щодо нелегального недобування токстчного піску на полях фільтрації, ознайомитись з яким можна за посиланням. 

Варто повідомити, що одеський опозиційний політик Михайло Кузаконь подав позов до правоохоронних органів 
за фактом звалища і незаконного добування та кричущого використання у будівництві токсичного піску з полів фільтрації в Одесі.

«Влада прекрасно знає, що там добувають токсичний пісок. Нас і наших дітей готові труїти, аби заробити якихось брудних грошей. Нинішнім одеським можновладцям плювати на майбутнє. Вони тут не збираються жити. Вони пограбують нас стільки, скільки ми дозволятимемо, і поїдуть у цивілізовані країни, де складно уявити, що з токсичного піску будувають дитячі садочки і житлові будинки. Який цинізм, яка підлість, яка жадібність  цих людей, якщо вони мешканців міста-мільйонника підвергають такій небезпеці ради грошей та наглої і тупої наживи! А якщо холега спалахне? Галантерники-Труханови-Ангерти? А ми знаємо, звідки вона може взятися. І весь світ буде знати, звідки тут взялась в Одесі холера, якщо вона раптом спалахне», — прокоментував Кузаконь. 

Нагадаємо також: стало відомо, що місяць тому міський голова Одеси Геннадій Труханов подав позов до прокуратури щодо добування піску на полях фільтрації. Саме тоді, коли туди зачастили журналісти одеського сайту 048, здійснюючи розслідування. За його позовом відкрита кримінальна справа, проте добування піску здійснюють донині. 
В Одесі можливий спалах холери через ситуацію на полях фільтрації — Новини Ужгорода
2019-05-17 17:42:27
[…] Источник […]