Лідери політичних партій Одещини звернулись до Зеленського щодо призначення Голови ОДА: відео

У мережі з’явилось відео з прес-конференції лідерів політичних сил Одеської області — звернення до Володимира Зеленського щодо призначення Голови ОДА.

«Більше місяця Одещина — без Голови Одеської державної адміністрації, представника Гаранта Конституції України.
Те, що ми маємо сьогодні в керівництві ОДА — це представники корумпованої системи влади та олігархату. Отже, ніяких старих облич! Одесі потрібні нові прогресивні люди, які розуміються на специфіці дуже непростого Одеського регіону», — повідомляють на сторінці регіонального союзу «Одеська політична платформа». 

Відкрита прес-конференція лідерів політичних сил Одеської області

Відкрита прес-конференція лідерів політичних сил Одеської області.Звернення до Володимира Зеленського щодо призначення Голови ОДА.Більше місяця Одещина — без Голови Одеської державної адміністрації, представника Гаранта Конституції України.Те, що ми маємо сьогодні в керівництві ОДА — це представники корумпованої системи влади та олігархату. Отже, ніяких старих облич! Одесі потрібні нові прогресивні люди, які розуміються на специфіці дуже непростого Одеського регіону.Представники демократичних політичних сил Одеси:- Громадянський Рух ХВИЛЯ- Об'єднання "Самопоміч" — Одеса- СИЛА ЛЮДЕЙ Одесса- Одеська обласна організація політичної партії «Народний Рух України»- РУХ НОВИХ СИЛ Одещина- ДемАльянс — Одеса- Батьківщина Одеса- Громадянська позиція — Одеська область#одеса #одеськаобласть #головаода #володимирзеленський #президент #губернатор #вибори #верховнарада #депутати #парламент #парламентськівибори #політичніпартії #одеськаполітичнаплатформа

Publiée par Одеська політична платформа sur Jeudi 6 juin 2019

У відеозверненні взяли участь представники демократичних політичних сил Одеси:
— Громадянський Рух ХВИЛЯ
— Об’єднання «Самопоміч» — Одеса
— СИЛА ЛЮДЕЙ Одесса
— Одеська обласна організація політичної партії «Народний Рух України»
— РУХ НОВИХ СИЛ Одещина
— ДемАльянс — Одеса
— Батьківщина Одеса
— Громадянська позиція — Одеська область. 

Одесити вимагали нові обличчя у владі, а саме відкритий конкурс на посаду голови ОДА, у якому б приймали участь нові люди з одеського регіону, які добре знають проблеми Одещини, а також аби зруйнували «тіньову державу» і змусили запрацювати правоохоронну систему. 

Читайте також: Одесити вимагають від Зеленського провести відкритий конкурс на посаду голови ОДА

comments powered by HyperComments
Лідери політичних партій Одещини звернулись до Зеленського щодо призначення Голови ОДА: відео — Новини Ужгорода
2019-06-07 00:37:01
[…] Источник […]