З’їзд політичної партії Труханова-Кернеса з іншими «ватними» політсилами перенесли з Одеси до Києва

Запланований на неділю, 9 червня 2019 року, об’єднавчий з’їзд скандальних «ватних» політичних партій «Опозиційний блок — Партія миру», «Відродження», «Наші» та новоспеченої формації «Довіряй справам» міських голів Харкова й Одеси Геннадія Кернеса та Геннадія Труханова відбудеться не в Одесі, як спершу оголошувалося, а в Києві

«Раніше планувалося, що об’єднавчий з’їзд пройде в неділю в одеському готелі «Лондонський». «Нацкорпус» навіть пообіцяв його зірвати. Однак, злиття партій відбудеться все ж в Києві, в Міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті», — йдеться у повідомленні.

Партія мера Одеси Геннадія Труханова «Довіряй справах» (колишня Комуністична партія трудящих) піде на позачергові парламентські вибори разом з ще трьома політичними силами.

Про це повідомив нардеп Олександр Вілкул, який представляє «Опозиційний блок — Партія миру і розвитку» (Ринат Ахметов, Вадим Новінський та інші).

За його словами, до складу об’єднаної політсили увійдуть ДД, ахметовський «ОппоБлок», партія «Наші» Євгена Мураєва і партія «Відродження» Віталія Хомутинника (її член Геннадій Кернес вже оголосив, що приєднається до Труханова).

Раніше планувалося, що об’єднавчий з’їзд пройде в неділю в одеському готелі «Лондонська». «Нацкорпус» навіть пообіцяв його зірвати і стягнути до Одеси 2 тисячі своїх членів з 7 міст України.  Однак, злиття партій відбудеться все ж в Києві. Натомість в Одесі, команда Труханова завтра організує концерт на Потьомкінських сходах. На ньому виступлять Макс Барських та Ірина Білик, котрі прославилися своїми виступами в Росії та анексованому криму під час російсько-української війни на Донбасі. 
З’їзд політичної партії Труханова-Кернеса з іншими «ватними» політсилами перенесли з Одеси до Києва - Новости Одессы
2019-06-08 12:24:27
[…] Источник […]