Одеський політик закликав підтримати Міноборони проти рейдерства військового аеродрому проросійською мафією

Керівник одеського осередку політичної партії «Народний Рух України» Михайло Кузаконь закликав мешканців міста та журналістів завтра, 30 липня прийти на судове засідання в Господарському суді Одеси за позовом Міноборони проти рейдерства військового аеродрому «Одеса-Шкільний».

Мова про судове засідання щодо незаконного захоплення частини аеродрому  проросійською мафією на чолі з міським мером Геннадієм Трухановим та його скандальним бізнес-партнером, «власником» Одеси Владіміром Галантерником. 

Про це йдеться у відео, яке він опублікував на своїй особистій сторінці у Facebook. 

Читайте також: Міноборони вимагає в суді від одеської мерії скасувати забудову військового аеродрому «Одеса-Шкільний»

«Нарешті справа щодо військового аеродрому «Шкільний» в Одесі. Завтра всіх небайдужих громадян та ЗМІ прошу підтримати наших військових в суді проти проросійської мафії в Одесі, яка намагається знищити нашу обороноздатність. Судове засідання відбудеться 30 липня о 14:15 в Господарському суді Одеси на проспекті Шевченка, суддя Шаратов», — повідомив Куззаконь. 

Він наголосив, що під час війни міська рада Одеси на чолі з мафією Труханова-Галантерника, які цю раду контролюють, юридично вкрали у військових військовий аерородром.

«Це відбулось під час війни, але  дрібнички для центральної влади? А те, що військових принизили на чолі зі Степановим — губернатором? Захопили частину аеродрома за допомогою тітушні Галантерника, разом з бравими одеськими правохороцями, це мабуть теж дрібнички для київської влади?» — апелював одеський громадсько-політичний діяч. 

НАРЕШТІ … аеродром "Шкільний"

НАРЕШТІ… аеродром "Шкільний"Володимир ЗеленськийRuslan StefanchukДмитрий РазумковАндрей БогданAndriy Gerus

Publiée par Михайло Кузаконь sur Lundi 29 juillet 2019

Він додав, що два роки витратив на боротьбу в судах за інтереси військових як громадянин і як член територіальної громади міста Одеси.  Кузаконь проінформував, що йому погрожували, намагались вбити, пропонували гроші та посади. А також ледь не вбили його заступницю Аліну Радченко поруч з офісом політичної партії. 

Читайте також: Одеський суд виправдав крадіжку війського аеродрому «Одеса-Шкільний» — диверсію проти обороноздатності України

«Про цю ситуацію київська влада була добре проінформована. Відбувались засідання комітетів, візити РНБО, на яких я був особисто, доклади  президенту, запити, виступи в парламенті. Є кримінальне провадження по моїй заяві, яке звісно. що не розслідується в Одесі. Адже головний прокурор Одеської області Жученко — ставленик Луценка, інколи мені здається, що він навіть дихати не має права без дозволу Галантерника.

За всі ці два роки військові не подавали жодного позову, хоч матеріалів багато завдяки нам, і запитів, і відповідей. Ми вимагали від військових, аби вони подали позов майже два роки, нам казали немає наказу. І от диво, сталося чудо, після того, як народ України, умовно кажучи, дав копняка владі Порошенка, військові подали позов. З’явився наказ — відстоювати права,  якого 2 роки не було. військові це неофіційно підтвердили. Чому щоб захищатись в правовій площині, потрібен наказ? Схоже, що немає реформи, а це корумпована імітація. Я маю надію, що попереду справжні зміни на краще. Слава народу України!» —  підсумував Кузаконь. 

Що відомо про захоплення аеродрому?

29 жовтня 2017 року в Одесі люди в масках з числа «охоронців» торгового центру «Сіті-центр» (Таїрова), що належить Володимиру Галантерніку, захопили територію аеродрому «Шкільний».

Раніше прийнявши ряд рішень, які оспорював глава Одеської організації «Народного Руху України» Михайло Кузаконь, міські чиновники забрали у військових частину аеродрому, щоб віддати його під забудову.

Нагадаємо,  13 червня 2019-го суддя Приморського суду Людмила Домусчі  винесла остаточне рішення у справі аеродрому «Одеса-Шкільний».  Вона відмовила у позові і виправдала рейдерське захоплення Одеською міською радою військового аеродрому, а відтак — підрив обороноздатності України у розпал війни з Росією. 

Позивачем у цій справі виступав голова Одеської організації «Народного Руху України» Михайло Кузаконь. Він намагався скасувати незаконні рішення Одеської міськради, якими підконтрольні Галантерніку-Трухановому депутати «освоїли» частина земель військових, нахабно передавши їх фірмі сканального одеського бізнесмена і «власника» Одеси Владіміра Галантерніка. 


Міноборони, Держприкордонслужба та Державна авіаційна служба України виступали третіми особами в суді за відповідним позовом і повністю підтримували  вимоги позивача.

І позивач, і військова прокуратура, і кадрові військові наполягали на задоволенні  позову у повному обсязі. Військовий прокурор  Марія Віковская проінформувала, що був порушений порядок використання та розпрорядження землями оборони, до яких належить територія аеродрому «Шкільний». Адже ні Кабмін, ні Міноборони будь-яких рішень чи згод на вилучення земель аеродрому не приймали. Проте суддя Приморського суду Домусчі виправдала рейдерство території військового об’єкту корумпованою одеською мерією. 
Одеський політик закликав підтримати Міноборони проти рейдерства військового аеродрому проросійською мафією - Новости Житомира
2019-07-29 15:42:45
[…] Источник […]
Одеський політик закликав підтримати Міноборони проти рейдерства військового аеродрому проросійською мафією — Новини Херсону
2019-07-29 15:49:05
[…] Источник […]