Справу Труханова щодо брехні у деклараціях почали розглядати в одеському суді: чого очікувати

Справу мера Одеси Геннадія Труханова щодо декларування недостовірної інформації сьогодні, 15 липня, почали розглядати в Приморському райсуді Одеси.  

Під час першого підготовчого засідання у справі судді призначили наступну дату початку розгляду справи по суті. О 11:00 19 липня в Приморському суді почнуть зачинувати обвинувальний акт Труханову.

Мера Одеси підозрюють у недостовірному декларуванні майна. Йому інкримінують 366-1 статтю статтю Кримінального кодексу за декларування недостовірної інформації. 

За даними слідства, недостовірну інформацію голова Одеси вніс у свої електронні декларації за 2015 та 2016 роки. Геннадій Труханов не задекларував 3 квартири в Одесі, 2 позашляховика, частки у 4 компаніях доходи від відсотків у банках та іншої діяльності. 

Як повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура, Труханов приховав майна на 51 мільйон гривень через брехню в деклараціях 2 роки поспіль. 

«Одеський міський голова підозрюється у поданні завідомо недостовірних відомостей у деклараціях особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2015-2016 роки, передбачених Законом України «Про запобігання корупції». Досудовим розслідуванням встановлено, що суб’єктом декларування у деклараціях за 2015 та 2016 роки подано завідомо недостовірні відомості стосовно майна та інших об’єктів декларування, які відрізняються від достовірних на суму понад 33 млн грн та 18 млн грн відповідно», — інформують в САП. 

Варто додати: є підстави вважати, що одеські судді вкотре забезпечать Труханову космічно швидкий розгляд справи, аби винести вирок до початку роботи Антикорупційного суду і цим врятувати сумнозвісного мера від справедливого правосуддя і покарання. Досвід справи по «Краяну» це підтверджує. 

Читайте також: Справу Труханова про аферу на сотні мільйонів гривень судді «зливають»: що про це свідчить
Справу Труханова щодо брехні у деклараціях почали розглядати в одеську суді: чого очікувати - Новости Одессы
2019-07-15 20:20:45
[…] Источник […]
Справу Труханова щодо брехні у деклараціях почали розглядати в одеську суді: чого очікувати - Новости Житомира
2019-07-15 20:25:06
[…] Источник […]