Хто є хто серед новообраних одеських депутатів

Як відомо, нове — дуже часто — добре забуте старе. А ось рукописи, як і компромат — не горять.

«Мегафон» підготував коротку добірку компромату на нових і новообраних депутатів, які увійдуть до нового скликання Верховної Ради з одеською пропискою.

Син «рішали» Пшонки та креатура «сім’ї»

З 4 нових нардепів від Одеси, тільки у двох «рильце в пушку», про рестораторів Леонова і стронгменів Дмитрук нічого такого не відомо.

А ось мешканець Ізмаїлу Колєв, який раптово переміг на окрузі в Малиновському районі — відомий тим, що є креатурою сім’ї Урбанського (які на судноремонтному заводі в Ізмаїлі благополучно ремонтують санкційні суду з Росії і навіть окупованого Криму). За даними з відкритих джерел, журналіст Колєв, за допомогою своєї невідомої нікому газети «Придунайські вісті» за допомогою Урбанського вимивав бюджетні гроші, виділені на підтримку друкованих ЗМІ. При цьому, отримавши фінансування, газета все одно не друкувалася.

Ну це добре, в порівнянні з «слугою» з Суворовського району. Там, нагадаємо, на зміну міжнародному віртуальному шахраєві і кардеру Голубову (aka Script) прийшов син можна сказати колеги — Олександр Горенюк.

Звичайно, син за батька відповідати і не повинен, ось тільки де гарантії, що Горенюк старший (aka Дроворуб) не використовує сина, як «ліфт» до нової влади. Нагадаємо, Горенюк-старший — один з ключових фігур таємного офісу Артема Пшонки, де збиралася не тільки данина з прокурорів, але і всіх середніх і великих підприємців України.

Торговець м’ясом і болгари

Що там не говорити, а наприклад Олексія Гончаренка можна поаплодувати. За свою не настільки тривалу політичну кар’єру від еволюціонував від яскравого проросійського політика місцевого масштабу в одного з найяскравіших проукраїнських представників нашої держави в ПАРЄ. За що і отримав таку порцію ненависті путінського режиму, що міг би запросто стати Героєм України.

На тлі його якось дрібнувато виглядає торговець м’ясом Степан Чернявський. Однак, варто і йому віддати належне, адже вибити з крісла йому вдалося цілого бізнес-партнера олігарха Фірташа — мультимільйонера Івана Фурсіна.

А ось 139 округ переслідує паспортний рок. Замість нардепа Олександра Пресмана, якого давно викрили не лише в участі у банді Могилевича, але і наявності американського громадянства, вибрали … громадянина Болгарії Васильківського. Але гаразд, якби просто громадянина … Адже новий нардеп постійно проживає з сім’єю в Італії, на відміну від киянина Пресмана.

Зате Васильківський запросто знайде спільну мову з головним болгарином України Антоном Кіссе, чия робота в органах законодавчої влади України давно викликає питання.

Не знаємо, як сам Антон Іванович, але його діти точно є громадянами Болгарії, що не заважає синові нардепа Геннадія. будучи громадянином іншої держави працювати в генпрокуратурі України, а дочки Анастасії — взагалі в російському посольстві в Софії.

 
Про Анатолія Урбанський ми вже побіжно згадували, як і про його дивному поєднанні такого бізнесу, що явно не вписується в інтереси держави з посадою голови Одеської облради. Про патріотизм цього персонажа красномовно говорить його пристрасне захоплення збагаченням за допомогою криптовалюта, що явно суперечить національним економічним інтересам України.

Ну і ще двоє персонажів, яких ми не можемо залишити без уваги. Це діючий нардеп Микола Скорик і його партійна подруга по ОТЗЖ Тетяна Плачкова.

Сам Скорик, змінюючи відтінки проросійських партій всі ці роки уміло знімає з себе відповідальність за свої ж дії в 2013-2014 році на посаді губернатора області. До сих пір Скорик не відповів за блокування ОДА залізобетонними блоками, а також передачу будівлі обладміністрації під контроль проросійських екстремістів, за жорстоке побиття журналістів і активістів під цією будівлею 19 лютого 2014 року а також не відповів за свої кроки 3 березня того ж року, коли на кілька годин проросійських бойовиків вдалося підняти прапор Росії над ОДА.

А ось у Тетяни Плачковою — інші інтереси. За даними ЗМІ, ця дама в списки «слуг Путіна» з ОТЗЖ потрапила за квотою «сірого кардинала» Києва Вадима Столара. Плачкова же пов’язана з братами Горов. Разом цей сімейний підряд завідує всій чорною касою збору хабарів за дозвільні документи для забудови.

Система Горових не тільки побудована на тому, що без податі не можна нічого побудувати, але і без них забудовнику починають ставити палки в колеса, на нього починають писати скарги кишенькові громадські працівники, а в підсумку його завалюють перевірками і зупиняють будівництва.

Про решту новоспечених кандидатів поки говорити нічого.
Хто є хто серед новообраних одеських депутатів - Новини Чернігова
2019-07-29 15:56:19
[…] Источник […]
Хто є хто серед новообраних одеських депутатів - Новини Івано-Франківська
2019-07-29 16:00:38
[…] Источник […]
Хто є хто серед новообраних одеських депутатів - Новости Житомира
2019-07-29 16:00:59
[…] Источник […]
Хто є хто серед новообраних одеських депутатів — Новини Рівне
2019-07-29 16:04:13
[…] Источник […]
Хто є хто серед новообраних одеських депутатів — Новини Полтави
2019-07-29 16:05:30
[…] Источник […]
Хто є хто серед новообраних одеських депутатів - Новости Запорожья
2019-07-29 16:06:15
[…] Источник […]
Хто є хто серед новообраних одеських депутатів — Новини Ужгорода
2019-07-29 16:06:44
[…] Источник […]
Хто є хто серед новообраних одеських депутатів — Новини Києва
2019-07-29 16:08:33
[…] Источник […]
Хто є хто серед новообраних одеських депутатів — Новини Львову
2019-07-29 16:12:13
[…] Источник […]
Хто є хто серед новообраних одеських депутатів - Останні новини Сум
2019-07-29 16:12:32
[…] Источник […]
Хто є хто серед новообраних одеських депутатів — Новини Кропивницького
2019-07-29 16:18:14
[…] Источник […]