Російський пропагандист планує відкрити філію московської радіостанції в Києві

Російський пропагандист, головний редактор радіостанції «Ехо Москви» Алєксєй Вєнєдіктов приїхав з візитом до Києва, дав інтерв’ю сайту Медведчука й пообіцяв відкрити філію російської радіостанції в столиці України. 

Про це повідомив відомий відеоблогер та активіст Сергій Стерненко. 

Стерненко повідомив, що на «Ехо Москви» іноді запрошують терористів та вбивць українців. Прілєпіна, наприклад.

«І ось Вєнєдіктов прилетів в Київ. І одразу дав інтерв‘ю сайту Медведчука «страна». Де розказав що планує в Києві запустити філію «Еха Москви». Ну а чого ж, «Ехо Москви в Києві» звучить он як, правда?» — інформує відеоблогер. 

За його словами, після інтерв‘ю колегам по цеху Алєксєй пішов на Володимирську та сфотографувався на фоні головного управління Служби безпеки України, показуючи пальцями «V» — Victory.

«Це фото — знущання над спецслужбою і над усіма нами. Понад 13 тисяч загиблих, окуповані Крим та частина Донбасу.  Полонені.  Моряки.  Сенцов, Кольченко, Клих. 4 загиблих воїнів пару днів тому. Медведчук і його 4 телеканали. Портнов, Ківалов, Труханов, Кернес. Регіонали усіх відтінків та сортів. Московські попи та співаки.
Російський бізнес, той же Сбєрбанк в 100 метрах від СБУ. Нам тут тільки не вистачало, щоб в Київ ще приперся російський пропагандист, щоб робити філію Москви. Як же ми, українці, проживемо без ще одного мовника окупантів?» — обурився Стерненко.

Це Алєксєй Вєнєдіктов.Не Олексій, а саме Алєксєй.Бо він росіянин. Імена росіян не перекладаються на українську….

Publiée par Serhii Sternenko sur Jeudi 8 août 2019

«Ми вже терпіли попередні 5 років політику невизначеності: війна є, але вона АТО (ООС), агресія є, але кордони відкриті, наших громадян вбивають, але торгівля з РФ триває, наші території захоплюють, але росіяни усе ще вільно їздять сюди та навіть вчать нас жити. Якщо нова влада продовжить цю ганебну практику, то я їй не заздрю. Росіяни мають знаходитись в росії. Крапка», — підсумував він. 

Читайте також: В Одесі планують виступити співаки-гастролери з РФ, які підтримують російську агресію. Чим це небезпечно?
Російський пропагандист планує зробити філію московської радіостанції в Києві - Новости Запорожья
2019-08-09 09:48:33
[…] Источник […]