Генпрокуратура провела обшуки в одеському аеропорту (фото)

Генпрокуратура провела обшуки у КП «Міжнародний аеропорт Одеса» у справі за фактом заволодіння коштами.

Про це інформує сайт відомства.

Департаментом процесуального керівництва в особливо важливих кримінальних провадженнях Генеральної прокуратури України за участю співробітників Головного контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБУ провели обшуки на території комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Одеса» та офісних приміщеннях суб’єктів підприємницької діяльності, які виконували підрядні замовлення комунального підприємства.

“Процесуальні дії було проведено в межах кримінального провадження за фактами заволодіння коштами комунального підприємства в особливо великих розмірах службовими особами підрядних організації за договорами проведення ремонтних робіт на території аеропорту”, — йдеться у повідомленні.

Слідство вважає, що підрядники з ремонтну, діючи через схему завищення обсягів та вартості виконаних робіт, незаконно заволоділи грошима комунального підприємства на суму понад 11 млн грн.
Під час обшуків на території авіапідприємства та в офісних приміщеннях фігурантів справи правоохоронці вилучили печатки, документацію та електронні носії, що містять інформацію про проведені незаконні фінансово-господарські операції.
Також було вилучено оригінали договорів, актів прийому виконаних робіт та інших документів щодо проведених господарсько-фінансових операції.