Зеленський звернувся до батьків загиблої дівчини під час пожежі в Одеському коледжі: «Ми не залишимо вас наодинці з горем»

Президент України Володимир Зеленський відгукнувся на пожежу в одеському коледжі, під час якої одна студентка загибла, 14 зниклих безвісти (серед них – пятеро студентів), 27 людей у лікарнях відповідно до отриманих травм і необхідної допомоги.

Гарант Конституції звернувся до батьків загиблої і постраждалих:

«У жахливій пожежі в Одесі ми вже втратили 16-річну студентку Ксенію Бабенко. Вся країна співчуває її батькам. Ми не залишимо вас на самоті з вашим горем.

Ми всі сподіваємося, що з 14 зниклих безвісти якомога більше знайдуться здоровими та неушкодженими. Але не хочу нікого обманювати – жертв може бути більше.

Ми всі бажаємо найшвидшого одужання постраждалим. 21 людина зараз у лікарнях у стані середньої важкості.

І всі ми молимося за життя п’ятьох людей, стан яких важкий. Знаємо, що лікарі роблять для їхнього порятунку все можливе. І неможливе теж.

Хочу відзначити без перебільшення героїчну боротьбу наших вогнеборців і рятувальників. 7 з них також зараз на лікарняних ліжках.

Дуже прошу громадськість і журналістів оперувати лише коректними цифрами.

Отже, станом на 6:00 в Одесі одна загибла студентка, 14 зниклих безвісти (серед них – пятеро студентів), 27 людей у лікарнях відповідно до отриманих травм і необхідної допомоги.

Доручаю голові Одеської ОДА та всій місцевій владі зробити все для допомоги постраждалим та їхнім родинам і якнайшвидше з’ясувати всі обставини, що призвели до цієї трагедії.

Але нам потрібно не шукати крайніх, а більше не допускати такого жаху у жодному місті країни», — йдеться у зверненні президента.

Нагадаємо, 4 грудня в одеському коледжі на вулиці Троїцькій виникла пожежа.

Більше новин про події у світі читайте на  Інформаційна Хвиля

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook