Інформаційна атака на Офіс Генерального прокурора

Вчора, 28 січня, на своїй особистій сторінці у соціальній мережі Fecebook, Заступник Генерального прокурора України, Віктор Трепак повідомив про інформаційну атаку на нього і на органи прокуратури в цілому.

Друзі! За всіма ознаками проти мене як заступника Генерального прокурора почалася інформаційна атака. Її мета – дискредитувати мене особисто і діяльність нового керівництва прокуратури України. Засоби дискредитації примітивні – дзвінки начебто з моєї приймальні в інші установи з вимогою надати неправомірну вигоду, спроби через телефонні дзвінки чи смс-повідомлення спонукати народних депутатів та інших посадовців до незаконних дій, висловлення пропозицій невідомим мені людям «вирішити» кадрові питання у правоохоронних органах тощо. Однак географія таких дій та їх кількість не залишають сумніві у тому, що здійснюється цілеспрямована і системна акція.
У цьому зв’язку вважаю за потрібне зазначити таке.
Перше – вказані та подібні дії, які чиняться від мого імені та/або «під мене» є провокацією і шахрайством.
Друге – прохання до усіх, хто так чи інакше стикнувся з такого роду провокативними діями, повідомляти про це Офіс Генерального прокурора для відповідного правового реагування.
Третє – якщо хтось думає, що у такий спосіб змусить мене перестати займатися певними справами, які перебувають у моїй компетенції, або заставить мене змінити позицію з вирішення тих чи інших питань, то він глибоко помиляється. — зазначив Віктор Миколайович