В Одеській області за тиждень закрито 9 нелегальних АЗС, відкрито 5 кримінальних проваджень

Керівник Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций провів засідання обласної міжвідомчої групи з протидії нелегальному обігу пального. На даний момент групами вилучено 30,5 тон пального та обладнання з нелегальних станцій на загальну суму 3,26 мільйони гривень. — повідомляє прес-служба Одеської обласної державної адміністрації

«За тиждень було перевірено 62 АЗС та 9 з них офіційно закрито. Мобільні групи перевірки з представниками прокуратури, поліції, СБУ, фіскальної служби вже винесли 4 адмінпротоколи та відкрили 5 кримінальних проваджень. Відносно 14 заправок готуються відповідні рішення щодо припинення діяльності. Ніяких пом’якшень для нелегальних АЗС не буде», — заявив Максим Куций.

Перший заступник керівника ОДА В’ячеслав Овечкін зазначив, що перевірки АЗС необхідно зробити більш ефективними та запропонував додати до мобільних груп експертів з ДСНС, ДАБІ та держпраці.

«Це дозволить одразу оформляти акти про перевірку та звітувати Кабінету Міністрів. Необхідно координувати зусилля та виділити представника робочої групи від кожного відомства. Буде доцільно створити 4 мобільні робочі групи, які перевірятимуть заправки по районам області. Кожна така робоча група зможе перевіряти до 10 об’єктів на день», — зазначив Овечкін.

Окрім якості палива та дозвільних документів перевірятиметься пожежна безпека, організація дорожнього руху та працевлаштування робітників тощо. Групи щоденно звітуватимуть про хід перевірок Одеській обласній державній адміністрації.

comments powered by HyperComments