Одеські правоохоронці за процесуального керівництва прокуратури не знайшли доказів проти поліцейських, яких звинувачували у катуванні вихованців «Світанку»

У поліції Одеської області не знайшли доказів причетності співробітників ювенальної превенції Володимира Жарчука і Вахтанга Трапаїдзе до побиття і знущань над вихованцями дитячого центру «Світанок»

Про це повідомляє інформаційний ресурс «Слідство.Інфо«.

Працівники поліції стверджують, що провели службове розслідування після публікації матеріалу «Жорстокий світанок», у якому йшлося про трьох одеських поліцейських з ювенальної превенції Володимира Жарчука, Андрія Крецула та Вахтанга Трапаїдзе, котрі можуть бути причетними до побиття та знущань над дітьми.

У відповіді на запит журналістів «Слідство.Інфо», у ГУ НП Одещини повідомили, що за результатами службового розслідування інформація підтвердилась лише стосовно поліцейського Андрія Крецула, якого раніше звільнили з поліції. Причетність інших двох — Володимира Жарчука та Вахтанга Трапаїдзе до побиття та знущань «за результатами службового розслідування не знайшла свого підтвердження».

Водночас, вихованці «Світанку» кажуть, що їх ніхто з поліції не опитував з цього приводу.

Нагадаємо, двох вихователей одеського притулку «Світанок» підозрюють у неналежному виконанні обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей.